Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019 Vánoce 2019

Nejnovější kauzy

Berenika Kohoutová se ukázala v bikinách: Má těhotenské bříško, tvrdí fanoušci

+ Dalších 9 fotografií
těhotenství?
Herečka Berenika Kohoutová (28) patří mezi hvězdy, které se nebojí odhalit. Její snímky mnohdy fanoušky šokují, nyní se však překonala - přidala fotku v plavkách, na které to podle fanoušků vypadá, že je těhotná.

Berenika Kohoutová už snad nemůže ničím překvapit. Herečka se ukázala už na několika snímcích, které na internetu šokovaly, ten poslední však šokuje v pozitivním slova smyslu – někteří komentující tvrdí, že na něm má Berenika vidět rostoucí těhotenské bříško.

Vítězka soutěže Tvoje tvář má známý hlas měla vždy skvělou postavu, proto si nešlo nevšimnout, že se jí zvětšilo bříško. „Jsem jediná, kdo vidí začínající těhotenský bříško?“ zeptala se fanynka, která rozdmýchala diskuzi. Odpověděla jí i samotná Berenika, její slova jsou však neurčitá a spekulace ani nevyvrací, ani nepotvrzují. „Já tam vidím hodně modrý žíly na stehnech teda,“ napsala Kohoutová.

Pokud se spekulace potvrdí a Berenika opravdu čeká miminko, stane se za pár měsíců vůbec poprvé matkou. Dítě by porodila svému příteli Kryštofovi, s nímž se dala dohromady po rozvodu s bývalým manželem Pavlem Čechákem.

Mohlo by vás zajímat

Další články