Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Berenika Kohoutová se toho nebojí! Nejdřív ukázala výstavní ňadra, teď divoké hrátky s robertkem! VIDEO

+ Dalších 16 fotografií
Berenika Kohoutová (26) je mladá, krásná a nebojí se vytasit své zbraně. Jen nedávno odhalila pevná prsa v seriálu Dabing Street, který běží v České televizi. A teď černovláska opět provokuje, v restauraci se nestyděla vytáhnout erotickou pomůcku!

Herečka Berenika Kohoutová patří mezi velké talenty. Kromě herectví má taky dokonalý hlas a klidně by se uživila jako zpěvačka. Jen nedávno se odhalila v novém dílu seriálu Dabing Street, kde bez ostychu ukázala prsa a potěšila tak spoustu fanoušků i diváků seriálu.

Berenika je rozená exhibicionistka a nebojí se odvázat i veřejně na Instagramu. Při nedávné schůzce s kamarádkou si bez ostychu dělala legrácky s vibrátorem v ruce. Aby toho nebylo málo, dokonce vyzvala fanoušky a sledující k tomu, aby uhodli, zdali je to opravdu robertek, mikrofon, nebo obušek.

Je jasné, že se jedná o erotickou pomůcku, která ve většině případů patří do ložnice, ale odvázaná herečka se neostýchá si z podobných věcí dělat legraci na veřejnosti, a to přímo u stolu v restauraci. Možná právě díky jejímu nestrojenému humoru ji fanoušci tolik milují.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy