Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Berenika Kohoutová se pořádně rozjela: Opilá se svlékla ve studiu a ukázala rozkošné trojky!

No není tohle nádhera?
Zdroj: reprofoto ČT
+ Dalších 14 fotografií
Berenika Kohoutová (26) je velmi talentovaná zpěvačka a herečka. Její velké plus je, že se absolutně nestydí a klidně před kamerou ukáže své dokonalé poklady. Berenika má nádherné přírodní trojky, takže uznáte, že by byla velká škoda, kdyby je před námi skrývala. Své skvosty předvedla přímo v dabingovém studu.

Berenika Kohoutová momentálně působí v seriálu Dabing Street, který běží v České televizi. Herečka patří mezi ty nejtalentovanější a kromě hereckého talentu vlastní perfektní hlas, což nám koneckonců dokázala v show Tvoje tvář má známý hlas

Oblíbená brunetka nám ve svém nejnovějším seriálu ukázala svá dvě rozkošná prsa. Berenika má přírodní trojky a pánové u televizních obrazovek se tetelili blahem. Je moc dobře, že herečka není žádná stydlivka a nemá problém s odhalováním.

Scéna ve studiu stojí vážně za to. Herečka prohlásí, že je opilá, následně si svlékne svůj top a zpívá nahoře bez. Někteří z fanoušků se vyjádřili, že zrovna tuhle scénu si pouštějí pořád dokola. No, my se jim ani nedivíme.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy