Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Berenika Kohoutová se pěkně zakulacuje: Pochlubila se velmi odvážnou fotkou

Zdroj: instagram/@berenika_off
+ Dalších 7 fotografií
Těhotenství
Herečka Berenika Kohoutová (28) se nám pěkně zakulacuje. Od doby, co oznámila těhotenství, se jí bříško rapidně zvětšilo. Berenika patří mezi ty, kteří se s novinkami rádi pochlubí na sociálních sítích. Svůj profil nyní obohatila o jednu velmi žhavou fotku, kde ji zakrývají jen ručníky.

Berenika Kohoutová už dávno nedělá stojky. Nyní se maximálně připravuje na příchod prvního potomka. Bereničina známá na křtu knížky prozradila informaci, že se jí nejspíše narodí holčička.

Za pár měsíců tedy herečka do rodiny přivítá nového člena. Bříško se jí už krásně zakulacuje. Kohoutová se řadí mezi ty slavné ženy, které se s nejnovějšími informacemi rády podělí na sociálních sítích.

Na svůj instagramový profil nyní Berenika vyvěsila opravdu odvážné foto. Na snímku, ke kterému přidala jen popisek "čekám," sedí v posteli a kolem hlavy má omotaný ručník. Od pasu dolů ji též zakrývá pouze ručník. Hrudník si drží rukama a bříško je celé vidět. Fanouškům se tedy naskytá krásný pohled na těhotenské bříško budoucí maminky Kohoutové.

Z Bereniky bude jistě krásná maminka. Na její nejnovější a možná i nejodvážnější foto se můžete podívat ve fotogalerii.

Související články

Další články