Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Tajná svatba! Berenika Kohoutová se vdala, rozlučka se svobodou byla pěkná divočina

Zdroj: profimedia.cz
Svatba

Herečka Berenika Kohoutová (30) je oficiálně vdanou paní. Své ano řekla o víkendu Kryštofu Hrubínovi, kterému porodila dceru Lolu. Herečka zatím sdílela na sociálních sítích fotky z bujaré rozlučky se svobodou.

Berenika Kohoutová se vdala

"Ano," zaznělo z úst herečky a zpěvačky Bereniky Kohoutové (30). Ta se provdala za Kryštofa Hrubína, se kterým má dcerku Lolu. Berenika se přitom ze začátku roku obávala, aby nemusela svatbu kvůli koronavirové situaci rušit.

"Svatba bude, až se budou moct dělat nějaké pořádné svatby," sdělila na jaře serveru Super.cz. Ten čas zřejmě nastal, konkrétně o víkendu se totiž z Bereniky stala vdaná paní! Sama herečka přitom ještě žádné svatební fotky na sociálních sítích nezveřejnila, její poslední příspěvek na Instagramu je z rozlučky se svobodou.

Fotkami ze svatby se nechlubí

"Podle krásy na všech fotkách to byla rozlučka spíš Malvíny, podle nejvtipnější opilosti spíš Moniky…
Ale byla moje. A byla nejlepší. Holky, jste skvělý. Tak teď už asi jenom ta svatba a pak jako co?! Rozumějte: kdo další?! Mrk mrk mrk," připsala pod instagramový příspěvek z divoké rozlučky, během které se Berenika za svými kamarádkami dopravila vlakem. V přírodě pak na ni čekala stezka odvahy.

Související články

Další články