Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Tajná svatba! Berenika Kohoutová se vdala, rozlučka se svobodou byla pěkná divočina

Berenika je krásná žena.
Zdroj: profimedia.cz
Svatba

Herečka Berenika Kohoutová (30) je oficiálně vdanou paní. Své ano řekla o víkendu Kryštofu Hrubínovi, kterému porodila dceru Lolu. Herečka zatím sdílela na sociálních sítích fotky z bujaré rozlučky se svobodou.

Berenika Kohoutová se vdala

"Ano," zaznělo z úst herečky a zpěvačky Bereniky Kohoutové (30). Ta se provdala za Kryštofa Hrubína, se kterým má dcerku Lolu. Berenika se přitom ze začátku roku obávala, aby nemusela svatbu kvůli koronavirové situaci rušit.

"Svatba bude, až se budou moct dělat nějaké pořádné svatby," sdělila na jaře serveru Super.cz. Ten čas zřejmě nastal, konkrétně o víkendu se totiž z Bereniky stala vdaná paní! Sama herečka přitom ještě žádné svatební fotky na sociálních sítích nezveřejnila, její poslední příspěvek na Instagramu je z rozlučky se svobodou.

Fotkami ze svatby se nechlubí

"Podle krásy na všech fotkách to byla rozlučka spíš Malvíny, podle nejvtipnější opilosti spíš Moniky…
Ale byla moje. A byla nejlepší. Holky, jste skvělý. Tak teď už asi jenom ta svatba a pak jako co?! Rozumějte: kdo další?! Mrk mrk mrk," připsala pod instagramový příspěvek z divoké rozlučky, během které se Berenika za svými kamarádkami dopravila vlakem. V přírodě pak na ni čekala stezka odvahy.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy