Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Berenika Kohoutová rozdělila národ! Jedni tvrdí, že je úžasná, druzí ji hrubě urážejí

Zdroj: TV NOVA
+ Dalších 21 fotografií
kde je pravda?
Berenika Kohoutová (27) je česká herečka, zpěvačka, dabérka, blogerka a spisovatelka. Stala se také vítězkou čtvrté řady zábavného pořadu Tvoje tvář má známý hlas a v letošní páté řadě se stala moderátorkou FaceNews, kde informovala o průběhu a zákulisí show. Lidé ji na obrazovkách nemohli vystát, ale poté se do nich pustila druhá polovina a ti Bereniku milují. Zdá se, že mladá brunetka rozdělila národ!

Nabídka moderovat FaceNews na TV Nova Plus byla, zdá se, pro Bereniku Kohoutovou klíčová. Její post moderátorky rozdělil Čechy, a to hlavně milovníky show Tvoje tvář, na dva tábory, které válčí v diskuzích na sociálních sítích.

Jedné skupině totiž bytostně vadila a její humor nemohli vystát. Za to všechno jí posílají drsné vzkazy a doufají, že ji už víc v roli moderátorky nebudou muset trpět!

„Berenika je strašně trapná, vyjadřování má houpacího koně. Pryč s ní z televize,“ napsala paní Urbanová, která se na mladou brunetku už nadále nechce ve svém obýváku dívat.

O dalších negativních komentářích jsme informovali zde:

Poté, co to ale spatřila druhá skupina lidí, která naopak mladou herečku miluje, pustili se do diskuze také! „Berenika je mladá, talentovaná a půvabná žena. Všichni, co píšete negativa, jí pouze závidíte. Zamysleli jste se nad tím, že její projev má na svědomí produkce FaceNews?“ psal rozčilený divák Mirek P.

Přidala se také velmi pozitivní divačka, která kromě Bereniky přeje úspěch úplně všem: „Přeji všem, kteří se účastnili této řady, vše dobré, moc mne bavil svým humorem, přístupem Honzík, obdivovala jsem výkony vždy perfektní Evičky, Terezky a Vojty. Pokud si to i oni užili tak jako já, jsem spokojená,“ napsala s pokorou paní Alena V.

A jaký je názor čtenářů? Také vám Berenika překážela? Nebo jste jejími fanoušky a chcete ji co nejdříve zpět na své obrazovky?

Související články

Další články