Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Berenika Kohoutová promluvila o nehodě: Dceru Lolu před neštěstím zachránil manžel, je to superhrdina, říká

Berenice to moc slušelo.
Zdroj: Herminapress
Předchozí Další
+ Dalších 6 fotografií
Vyjádření

Zpěvačka a herečka Berenika Kohoutová (32) uvedla na pravou míru, jak to bylo ve skutečnosti s nehodou její dcery Loly, kterou srazilo auto. Pravda je taková, že na přechodu s holčičkou nestála Berenika, ale její manžel Kryštof Kubín, kterého mají nyní v rodině za superhrdinu. Ten totiž náraz vozu vykryl svým tělem a svou dcerku tak zachránil. Naštěstí se oběma nic vážného nestalo a z nehody si odnesli jen pár šrámů na těle, jak herečka popsala na svém Instagramu.

Manžel Bereniky Kohoutové Kryštof Kubín si zaslouží medaili. Byl to právě on, kdo přecházel přes přechod s malou dcerkou Lolou, když do nich narazilo auto. A i když tatínek utrpěl pár škrábanců na těle, jsou oba v pořádku. Berenika se nyní na svých sociálních sítích poprvé k situaci vyjádřila a popsala, jak přesně se vše odehrálo.

"Důležitá věc je ta, že mně se nestalo nic, jak se někteří z vás obávali, ale byl to Kryštof, který přecházel s Lolou přes přechod a narazilo do nich auto. Bylo to tak, že Kryštof se samozřejmě rozhlédl, jak někdo napsal, že lidi s mozkem se zastaví na přechodu, když vidí auto. Takže bych chtěla říct, že můj manžel rozhodně má mozek, ale když vidíte v dálce auto, že se k vám pomalu blíží, tak předpokládáte že ten řidič vás jako vidí a že zastaví," začala vyprávět Berenika ve stories na Instagramu.

Kohoutová manžela obdivuje

Řidič ale zřejmě nedával dostatečný pozor a nebrzdil. "Já nevím, co tam pan řidič dělal za tím volantem, nevíme to nikdo. Asi nějaká chvilková nepozornost, doufám. A prostě do nich narazil, Kryštof to vykryl, protože je náš totální superhrdina. Lolu držel za ruku celou dobu, nechci si domýšlet, co by se stalo, kdyby ji nedržel. Takže ji ve chvíli nárazu vymrštil nahoru a držel jí. Ustál to, Loly se to auto tedy nějakým způsobem dotklo, ale ani nemá žádné škrábnutí. Kryštof sice asi má, ale říká, že ne," ukončila Kohoutová své vysvětlení.

K nehodě došlo v centru Prahy. „Ke srážce došlo na křižovatce ulic Vinohradská a Blanická. K tříletému dítěti, které nebylo v ohrožení života, vyjela posádka záchranářů bez lékaře. Sanitka poté dítě převezla do Thomayerovy nemocnice k preventivnímu vyšetření,“ řekla mluvčí záchranářů Jana Poštová deníku Blesk. Poté ještě herečka poděkovala záchranářům za skvěle odvedenou práci. Všichni jsou již v pořádku doma.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy