Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 koronavirus Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Berenika Kohoutová před porodem: Nejsem hezká, těším se, až budu zase žena

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 13 fotografií
těhotenství
Berenika Kohoutová (28) těsně před porodem vytoužené dcerky obrací. Vždycky platila za herečku bez zábran, která se nestydí za nic a za sebe už vůbec ne. Těhotenství s hvězdou Ordinace nebo Modrého kódu ale pořádně zalomcovalo. "Necítím se hezká, sexy už vůbec ne," posteskla si bez obalu nastávající maminka.

Kdyby se soutěžilo o největší těhotenské bříško v showbyznysu, Berenika Kohoutová by na stupních vítězů nechyběla. Donedávna se za proměnu svého těla, za kterou stojí požehnaný stav, ani trochu nestyděla. Těsně před porodem ale herečka obrátila!

Těhotenství Bereniku, jak sama přiznala, někdy až nepříjemně vyčerpává. „Jsem momentálně tak neschopná fotit cokoliv, tím spíš sebe. Dávám sem svýho kluka místo svýho obřího břicha a prsou, neva? Obdivuju holky a ženy, který jsou ke konci těhotenství schopný oblíct se do něčeho, co vypadá jako opravdový oblečení a nejsou to legíny s dlouhým trikem. Nechápu to, nemám na to energii a vlastně se mi nikomu nechce dokazovat, že jsem hezká,“ svěřila se Kohoutová na sociální síti.

Nelíbí se sobě samotné

„Těším se, až se vrátím ke svý ženskosti,“ zvolala herečka, jež má na svědomí pár instagramových skandálů. Třeba její vyšpulená zadnice nedala stovkám lidí spát po několik nocí.

Provokativní brunetka nejspíš ještě neřekla poslední slovo, dřív než po porodu ale přitahovat pozornost nechce. Připadá jí totiž, že z ní těhotenství vysálo krásu. „Je neuvěřitelný, že v sobě dokážeme nosit život a pak ho přivést na svět. Jo, to mi připadá jako nejvíc ženská věc na světě. Ale nebudu lhát, nepřipadám si teď ani hezká, a už vůbec ne sexy,“ prozradila Berenika.

Porodem to teprve začne

„Těším se do svýho těla! Až půjdu na rande s tímhle klukem a budu si moct oblíct normální kalhoty a krátký triko! Těším se na jaro! Těším se na výlety bez zátěže v břiše! Těším se na voňavý jarní miminko v kočáru! Na kafíčka a na trhy! Ale těším se i na velký a klidný objetí svýho muže u porodu. Na jeho dlaně, který mě vždycky uklidněj. Příroda je skvělá a proces těhotenství až do porodu neuvěřitelnej. Nikdy nepřestanu žasnout. A to to tím porodem teprve všechno začne!“ uzavřela nastávající maminka.

Berenika svého prvního potomka čeká s přítelem Kryštofem Kubínem (33). Už dřív prozradili, že se jim narodí holčička.

Související články

Další články