Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Berenika Kohoutová porodila: Novopečená maminka byla zahrnuta květinami

Zdroj: profimedia.cz
miminko
Berenika Kohoutová (29) na svém Instagramu ukázala nádherný snímek s miminkem. Herečka a zpěvačka, která se už v posledních týdnech nemohla dočkat konce těhotenství, redaktorům eXtra.cz sdělila, že momentálně nebude podávat žádné informace.

Ještě nedávno tvrdila, že v těhotenství není hezká a nepřipadá si jako žena. Nyní si Berenika Kohoutová oddechla, na svět totiž podle snímku na svém Instagramu přivedla svého prvního potomka. Miminko má se svým přítelem Kryštofem Kubínem.

Na Instagram Berenika přidala roztomilý snímek miminka v sedačce a na stole okolo byla vyskládaná velká spousta květin. Soudě dle snímku už je i s děťátkem doma.

Vítězka předposledního ročníku show Tvoje tvář má známý hlas si nyní bude procházet šestinedělím, poté ale může skočit zpátky na taneční parket a znovu dělat stojky. Není ale pochyb o tom, že si počká o něco déle a svou energii bude v nadcházejícím období věnovat vysněnému miminku.

Související články

Další články