Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Berenika Kohoutová po krachu manželství rozhodně nepláče: Takhle dovádí s novým milencem!

Berenika Kohoutová po krachu manželství rozhodně nepláče: Takhle dovádí s novým milencem!
Zdroj: instagram.com
+ Další 2 fotografie
Berenika Kohoutová (26) prožívá právě dost nepříjemné období. Pouhý rok a půl po svatbě jí krachlo manželství s Pavlem Čechákem (42). Kromě toho, že měla spoustu práce v divadle a točila do toho Tvář, tak musela narychlo řešit stěhování a drsný rozchod. Berenika je hodně statečná žena, že takový nápor zatím zvládá naprosto s grácií. A jak se zdá, čas rozhodně neztrácí. Na svém Instagramu ukázala fotku s neznámým milencem v posteli.

Mladá herečka a zpěvačka Berenika Kohoutová to nemá v poslední době vůbec jednoduché. Po roce a půl jí bohužel nevyšlo manželství s Pavlem Čechákem a podle informací eXtra.cz za to může režisérova nevěra.

"Když se dospělý rozvedený muž se dvěma dětmi rozhodne, že si mě vezme, a po roce a půl se rozhodne, že už mě nechce, tak je to takové… No, člověk to nečeká. Představa, že starší chlapi vědí, co chtějí, se mi tím trošku rozmetala," svěřila se Berenika Revue iDNES s tím, že příště zakotví u někoho mladšího.

Zpěvačka ale jasně dokázala, že je velkou profesionálkou. I když se jí během natáčení show Tvoje tvář má známý hlas hroutilo manželství, tak na sobě nedala absolutně nic znát. Přitom to muselo být pro ni opravdu náročné.

Natáčení v divadle, do toho Tvář a ještě řešit, kam se tak narychlo odstěhuje. Jestli si ale někdo myslel, že se herečka utápí v depresích a po nocích pláče, tak se hodně spletl.

Berenika nedávno přidala na Instagram fotku, na které dovádí v posteli se svým nejspíše novým milencem a nešťastná se rozhodně být nezdá. Tak uvidíme, zda pohledná brunetka prozradí identitu pana neznámého.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy