Mladá herečka a zpěvačka Berenika Kohoutová to nemá v poslední době vůbec jednoduché. Po roce a půl jí bohužel nevyšlo manželství s Pavlem Čechákem a podle informací eXtra.cz za to může režisérova nevěra.

„Když se dospělý rozvedený muž se dvěma dětmi rozhodne, že si mě vezme, a po roce a půl se rozhodne, že už mě nechce, tak je to takové… No, člověk to nečeká. Představa, že starší chlapi vědí, co chtějí, se mi tím trošku rozmetala,“ svěřila se Berenika Revue iDNES s tím, že příště zakotví u někoho mladšího.

Zpěvačka ale jasně dokázala, že je velkou profesionálkou. I když se jí během natáčení show Tvoje tvář má známý hlas hroutilo manželství, tak na sobě nedala absolutně nic znát. Přitom to muselo být pro ni opravdu náročné.

Natáčení v divadle, do toho Tvář a ještě řešit, kam se tak narychlo odstěhuje. Jestli si ale někdo myslel, že se herečka utápí v depresích a po nocích pláče, tak se hodně spletl.

Berenika nedávno přidala na Instagram fotku, na které dovádí v posteli se svým nejspíše novým milencem a nešťastná se rozhodně být nezdá. Tak uvidíme, zda pohledná brunetka prozradí identitu pana neznámého.