Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Berenika Kohoutová odtajnila otce svého dítěte: Doma si hýčká opravdového krasavce

Zdroj: archiv
+ Dalších 14 fotografií
tajemný přítel
Herečce a zpěvačce Berenice Kohoutové (28) se to už krátí. Zanedlouho přivede na svět svého prvního potomka. Berenika rozhodně nepatří mezi ty matky, které by během těhotenství vyšilovaly. Herečka si svůj požehnaný stav užívá, jak jen může, a v poslední době se pěkně zakulatila. Nyní navíc konečně ukázala veřejnosti a fanouškům svého partnera a otce svého dítěte.

Berenika Kohoutová si užívá poslední chvíle těhotenství a vlastně i klidu, na který bude muset zanedlouho zapomenout. Berenika si vyrazila na zasloužený relax do Pece pod Sněžkou a samozřejmě s sebou vzala i svého přítele Kryštofa.

Herečka a zpěvačka je známá tím, že si své soukromí bedlivě chrání, a po nevydařených vztazích patrně usoudila, že veřejnosti nebude ukazovat svého přítele až do doby, kdy to ona uzná za vhodné.

S příchodem porodu se ale rozhodla, že svého milého lidem konečně předvede. Při romantické večeři vypadali oba dva opravdu šťastně a spokojeně. Navíc Berenika opět potvrdila, že má vkus na chlapy. Její přítel Kryštof je přitažlivý muž. Není divu, že ho Berenika tak dlouho nechtěla ukazovat.

Související články

Další články