Tatiana Vilhelmová (39) byla do roku 2013 vdaná za Pavla Čecháka, s nímž má dvě děti. Ačkoliv to vypadá, že po rozvodu vlétla plynule do náruče Vojty Dyka, tak to není pravda.

Herečka v magazínu Moje psychologie vysvětlovala, že manželství neklapalo už dlouho. „Ano. Já, společenský člověk, který nikdy netoužil sám cestovat nebo někde třeba jen sám strávit víkend, jsem najednou měla obrovskou touhu být sama s dětmi, prostě být svobodná matka. Jako když po dlouhé době dostanete chuť na špenát, a když ho sníte, tak si řeknete, jo, tohle jsem přesně potřebovala! A dáte si ho znova a pak ještě jednou a ještě a říkáte si, sakra, jak je možný, že jsem na něj zapomněla? Tak stejně takhle jsem já potřebovala svobodu.“

Její manžel mezitím chodil s Berenikou Kohoutovou, se kterou se minulý rok oženil. Vilhelmová poté otěhotněla s hercem a zpěvákem Vojtou Dykem (32). Oba vystupovali v show Tvoje tvář má známý hlas, kterou Táňa nakonec vyhrála a usedla tak do poroty další série.

Jenže ve 4. sérii Hlasu soutěží právě Berenika. Jak na sebe reagovaly? Drama se nekonalo. Před rokem si dokonce Berenika Táňu vybrala za kmotru své knihy a obě udržují přátelské vztahy. Navíc Vilhelmová Kohoutové dokonce zalichotila. Svoje hodnocení v Tváři uvedla slovy. „Jsme dvě intelektuálky…“

Takhle milá rozhodně nebyla k další soutěžící, kterou byla Jitka Boho. „Já tě vůbec neznám,“ začala svou kritiku. „Já tebe taky ne,“ pokoušela se marně bránit bývalá Česká Miss, i když je jasné, že Vilhelmovou nemohla ve filmu, divadle, nebo třetí řadě Tváře minout. Více o slovní přestřelce ZDE.