Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Berenika Kohoutová a její dvě tváře: Jednou rozcuchaná máma, podruhé oslnivá kráska

Berenika Kohoutová a její dvě tváře: Jednou rozcuchaná máma, podruhé oslnivá kráska
Zdroj: Berenika Kohoutová archiv
+ Dalších 5 fotografií
mateřství
Herečka a zpěvačka Berenika Kohoutová (29) si v současné době užívá nejkrásnější chvíle v životě ženy. Její roztomilá dcera Lola roste jako z vody a Berenika na svých sociálních sítích vtipně glosuje příhody nejenom s malou Lolou, ale občas se také snaží ostatním matkám na mateřské poradit nebo jim dodat odvahu. Berenika rozhodně nepatří mezi ten typ žen, který by musel být za každých okolností dokonale upravený. Fanoušky baví vtipnými momentkami, ale před pár dny se pochlubila dokonalým make-upem od odborníků a sklidila za to velkou pochvalu.

Berenika Kohoutová patří mezi naše nejoblíbenější herečky a čím dál tím populárnější zpěvačky. Momentálně se naplno věnuje malé dceři Lole, protože koronavirová krize Berenice ani jinak nedovolí.

Jako máma na plný úvazek před pár dny Berenika zavzpomínala na to, jaké to bylo, když se vložila do rukou profesionálů. "Jó, to dřív, když mě někdo v práci krásně nalíčil, tak jsem pak šla minimálně na kafe. Ještě líp na véču a úplně nejlíp někam na drink. Mno. Tak teď si člověk užívá, že pak může jít s rudou hubou vynést 5 kilo tříděného odpadu. Je to o to víc povznášející," napsala pod snímek, kde jí to ohromně sekne.

Berenika na sociálních sítích ukazuje všechny radosti i starosti spojené s mateřstvím, ke kterému častokrát patří i únava, vyčerpání a ne zrovna sexy look. Tentokrát ale sledující překvapila vystajlovanou fotkou a pozitivní ohlasy na sebe nenechaly čekat.

"Vypadáte, Bereniko, báječně," píší lidé. "Je skvělé, že se nebojíte ukázat pravou tvář mateřství. Na druhou stranu, každá matka si zaslouží čas pro sebe," vzkazuje další.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy