Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Berdychova manželka Ester dráždí fanoušky: Pevné poprsí schovala pod tenkou látku

Zdroj: Archiv
+ Dalších 5 fotografií
galerie
Bývalý tenista Tomáš Berdych (35) odletěl společně se svou krásnou manželkou Ester Berdych Sátorovou (28) na Maledivy. Pobyt v exotice je ale u konce a Ester se s pohádkovou krajinou loučila v plné parádě. Na svých sociálních sítích zveřejnila proklatě žhavý snímek, na kterém se místo plavek obvázala do vzdušného šátku, který zakrývá ty nejintimnější partie jen tak tak.

Tomáš (35) a Ester Berdychovi se rozhodli opustit Česko a vyrazili za teplým počasím na pohádkovou dovolenou. Cílem jejich cesty byly již poněkolikáté Maledivy. Exotický ráj na zemi si pár užíval z plna hrdla a některé jejich zážitky, jako jsou procházky po pláži, společné večeře a fotky průzračného Indického oceánu dokonce sdíleli i se svými fanoušky na sociálních sítích.

Oblečená, neoblečená

Kromě fotografií netknuté přírody a zážitků, sdílela Ester Berdychová i snímky své pevné postavičky v plavkách, které jsou pro její fanoušky zajisté ten největší zážitek. Ester je profesionální modelka už dlouhá léta, na postavě si zakládá a není tedy divu, že má postavičku celoročně jako lusk. V poslední den pohádkové dovolené se Ester rozhodla odvázat o něco více, a na sociálních sítích své tělo nezahalila do plavek, ale do tenkého šátečku, kde k představivosti chybí opravdu málo.

V galerii se podívejte na snímky, které hvězdný pár z pohádkové dovolené sdílel, včetně krásné Ester v titěrných plavkách.

Související články

Další články