Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Berdychova Ester mizí před očima. Stává se z ní kostra. Je za tím vážná nemoc?

Ester je hodně hubená…
+ dalších 1 fotografií
Novopečená manželka Tomáše Berdycha Ester se doslova ztrácí před očima. Z jejích ladných křivek se začíná stávat kostra potažená kůží. Je snad za tím porucha příjmu potravy?

Trend extrémní vychrtlosti měl být už dávno out. Jenže modelky dál drasticky hubnou. Vypadá to, že na kostlivce si hraje i pohledná Ester Sátorová (22). Vystouplé kosti, šlachy jak provazy, propadlá našedivělá tvář… To už není ta hezká holka z Moravy, kterou si tenista nabrnknul a záviděl mu ji celý svět.

I její fanoušci a lidé z blízkého okolí se začínají děsit, co se s Ester děje. Její pohled je prázdný, hubne přímo před očima. Že by za tím stála zákeřná anorexie?

Nebyla by první, ani poslední. Třeba modelka Eliška Bučková (26) s ní taky dlouho bojovala. Je to smutný pohled na holku, která vypadala skvěle a najednou se z ní stává jen chrastítko. Navíc Ester své vychrtlé tělíčko ještě trápí v posilovně.

Přitom se Ester nechala slyšet, že by si v blízké budoucnosti přála miminko. To musí ale trochu přibrat. Vychrtliny mívají s otěhotněním většinou velké problémy.

Snad je to jen chvilkový vrtoch, kráska se nad sebou zamyslí a dá si k jídlu něco vydatnějšího, než je list salátu. Velmi by jí slušelo, kdyby pár kil zas přibrala. I novomanžel Tomáš by jistě ocenil, kdyby ji měl za co chytnout.

Mohlo by vás zajímat

Další články