Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Berdych naštval fanoušky! Nejprve nejede na OH kvůli viru zika a pak posílá fotky od vodopádů

Tomáš Berdych u Niagarských vodopádů.
Zdroj: instagram
+ Další 2 fotografie
Tomáš Berdych si na pár dnů odskočil z právě probíhajícího tenisového turnaje v kanadském Torontu k Niagarským vodopádům. Dočkal se však negativních reakcí od svých fanoušků. Ti mu vyčítají neúčast na olympiádě. Vzkazují mu, aby si hlavně u vodopádů nic neudělal a že tam snad komáři s virem zika nedolétnou.

Nejlepší český tenista současnosti Tomáš Berdych (30) se nedávno na poslední chvíli vymluvil z účasti na olympijských hrách v brazilském Riu de Janeiru. Berdych uvedl, že se bojí jet do Brazílie kvůli viru zika.

Jenže nyní Berdych dokazuje, že se cestování nebojí. Na Instagram dal fotku od Niagarských vodopádů, ačkoliv Světová zdravotnická organizace varuje, že virus zika se už rozšířil i do některých částí Severní Ameriky. Najednou šílený strach z viru zika Berdych nemá?

„Krása přírody,“ komentoval na Instagramu své selfie Berdych. To ale netušil, že mu to dají fanoušci pořádně sežrat. „Pozor na ziku,“ napsal jeden z fanoušků.

„Bacha, ať si něco neuděláš, Tomíku,“ přidal jiný. Olympijský trapas se s ním asi nějakou dobu potáhne. Většina fanoušků si myslí, že o strach z viru nejde, ale jde prý o to, že jako tenista nedostane za start na OH žádné tučné peníze – psali jsme ZDE.

Související články

Další články