Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Výměna manželek StarDance 2019

Nejnovější kauzy

Benjamínek Tváře pod palbou kritiky diváků: Předvádíš nejslabší výkony a nemáš šťávu, vzkazují

+ Další 4 fotografie
nejslabší článek?
Kateřina Marie Fialová (22) je jednou ze soutěžících show Tvoje tvář má známý hlas. Zatímco její kolegy většina lidí zná, tak u jejího jména diváci tápou. Kateřina je česká divadelní herečka a stepařka, která absolvovala obor Muzikálové herectví na Divadelní fakultě JAMU. Bezpochyby je to sympatická a talentovaná slečna, ale někteří lidé si myslí, že z celé skupiny Tváře je nejslabší.

Donedávna neznámá herečka a stepařka Kateřina Marie Fialová budí v divácích show Tvoje tvář má známý hlas rozporuplné reakce. V prvním kole předvedla Jiřího Korna a lidé absolutně netušili, kam Kateřinu zařadit.

Po jejím prvním vystoupení se diváci nemohli shodnout, zda je to dobrý výkon nebo jen slabý odvar něčeho, co ve skutečnosti předvádí zpěvák Jiří Korn. „Krásné vystoupení a ta podobna neskutečná,“ píše jeden z komentujících.

„Obdivuhodný výkon mladé interpretky. Dokonalé ve všech směrech, ale ta maska, jako kdyby jí dali šedou masku Fantomase, tak to vyjde nastejno a možná to bude Kornovi i podobnější,“ myslí si zase další.

V druhém kole si Kateřina vylosovala ohnivou zpěvačku Jennifer Lopez (50). Pravdou je, že odvedla úctyhodný výkon, ale její vystoupení postrádalo šťávu, kterou Lopez oplývá. „Nejošklivější JLO co tu kdy byla. Podoba žádná,“ durdí se lidé.

„Jako Lopez nevypadá a přijde mi to, že to bylo hodně špatně zazpívané,“ píše další. Minulý týden Kateřina předvedla Nicki Minaj a kritiku nesklidila ani tak za zpěv, jako za svůj kostým. „Bylo to spíš odvřískané, ale beru, není zpěvačka. Ale tentokrát hanba maskérně.“

„Tak to je hodně špatné,“ je přesvědčený jeden z komentujících. Tak uvidíme, co Kateřina předvede dnes večer…

Mohlo by vás zajímat

Další články