Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Benešová jako divoženka, pružná Šlégrová a profesionální Stejskalová. České hvězdy se blýskly na parketu

České hvězdy zazářily.
Zdroj: Pavel Dvořák/eXtra.cz/koláž
+ Dalších 29 fotografií
tanec

České hvězdy se blýskly na tanečním parketu. Lekci irského tance absolvovaly hned tři krásky – herečka Lucie Benešová, modelka Lucie Šlégrová i Natálie Stejskalová. Která z nich to nejvíce rozjela? Fotografové eXtra.cz nechyběli na místě a dámy v dobrém rozmaru pro vás zachytili. 

České celebrity měly možnost okusit si život tanečníků. Absolvovaly lekci irského tance, při které se pořádně zapotily. Příležitost si nenechala ujít Lucie Benešová, Lucie Šlégrová a chybět nemohla ani modelka a herečka Natálie Stejskalová. Objektivy našich fotografů pro vás zachytily tyto půvabné dámy v ladném pohybu.

Hvězda seriálu Horákovi Lucie Benešová dorazila v zelených šatech a na parketu pobíhala jako divoženka. “Je to fakt těžký ten irský tanec. Být celebritou je náročné. Jen ty pózy a požadavky fotografů mi dají pořádně zabrat,” sdílela své pocity prostřednictvím Instagramu a dodala, že z ní tanečnice pravděpodobně nikdy nebude.

Šlégrová ukázala svou pružnost

Komu to na parketu naopak svědčí, to je jednoznačně Lucie Šlégrová. Královna krásy z roku 2005 předvedla svou pružnost a ukázala, že by z fleku mohla jít tancovat do Národního divadla. Ačkoli letos oslavila čtyřicáté narozeniny a je pyšnou maminkou tří ratolestí, postavu by jí mohl závidět kdekdo. Při příležitosti lekce irského tance a´ la Rhytm of the Dance vynesla poměrně odvážný model. Zvolila krátké černé šaty a tentokrát nedala na odiv své ikonické vnady, ale dlouhé nohy.

Na parketu zářila i modelka Natálie Stejskalová, která opět potvrdila, že je všestranně nadanou umělkyní. Vzhledem k tomu, že má tanec vystudovaný a je jednou z tanečnic v pořadu Tvoje tvář má známý hlas, mohla kolegyním poskytnout cenné rady. Ve sportovním outfitu ukázala svou vypracovanou postavu, na které jistojistě denně maká.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy