Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Bendová o krutých osudech pejsků z útulku: Nechali jej uvázaného u sloupu napospas osudu

Alice Bendová se svými miláčky. Tři pejsky ze čtyř odoptovala.
Zdroj: Martin Procházka / eXtra.cz
+ Další 2 fotografie
rozhovor

Herečka Alice Bendová (47) má doma skutečně početnou rodinku, ve svém bydlení chová i čtyři čtyřnohé miláčky - jednu fenku, kterou si pořídila před léty, a tři pejsky, které adoptovala z útulku. V rozhovoru pro eXtra.cz promluvila nejen o jejich smutných osudech, ale také apeluje na lidi, ať se vyhýbají množírnám a pejsky raději adoptují z útulku.

Alice Bendová ve svém domku se zahradou chová čtyři pejsky, kteří jsou nedílnou součástí její rodiny. Avšak pouze jednoho z nich zakoupila, zbylé tři pejsky se rozhodla adoptovat.

"Začalo to pejskem jedním, dnes máme čtyři a je to už opravdu strop. Určitě je dobré si pejska adoptovat a nechodit do množíren. Máme adoptované tři pejsky, jediná s papíry je fenečka bruselského grifonka, která na to možná nevypadá, ale je to taková naše šlechtična," prozradila pro eXtra.cz s tím, že je ale velmi těžké sledovat psí osudy, když jsou právě ještě v útulcích.

"Je to těžké koukat na ty stránky, kde vidíte ty psí oči. Už si to musím zakazovat, protože už vidím. Hned bych si je nejradši všechny vzala."

Smutné osudy adoptovaných pejsků

Alice Bendová také prozradila, s jakými osudy si pejsky adpotovala. "Nevíme úplně přesně příběhy všech třech, ale jeden byl uvázaný někde u sloupu, kde ho jeho původní majitelé prostě nechali osudu. Další, ten zrzavý, cestoval někde po Maďarsku a Slovensku, jestli byl týraný, úplně nevíme, ale když jsme si jej adoptovali, tak byl v kleci. Ten třetí určitě týraný nebyl, byl jedenáct let se svou původní paničkou, kterou miloval, ale bohužel mu odešla, ale zase kouše, každopádně hodně hlídá, perfektně slyší a je velmi chytrý," dodala herečka.

Související články

Další články