Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Bendig ze SuperStar se bude vdávat za svůj doprovod na pohřeb Ivety Bartošové: Uhnal ho zběsilý gay zlatokop!

Jan Bendig se bude vdávat.
Zdroj: herminmapress.cz,
+ Další 2 fotografie

Honza Bendig ze SuperStar, největší hvězda pohřbu Ivety Bartošové, se bude na prahu dospělosti ženit.

O ruku ho požádal jeho přítel, gay fotomodel, hvězdička pornočopisů pro kluky na kluky a známá postava nižší pražské večírkové scény Lukáš Rejmon, který snoubenci situaci „ulehčil“ tím, že ji učinil velmi romanticky za pomoci přátel a nápisu „Vezmeš si mě“ a celou ji natáčel.

Bendig i přes viditelnou poděšenost nakonec po krátkém váhání svolil a co nevidět s Rejmonem vstoupí do registrovaného partnerství.

Lehce naivní a nesmělý romský zpěvák, který překvapil v patnácti letech v roce 2009 čtvrtým místem v pěvecké show SuperStar, se doposud pral spíše se svou sexualitou a médii částečně vynuceným coming outem. V Rejmonovi, který se deset let snaží jakkoli zaujmout média (na internetu uveřejnil desítky gay video blogů, snaží se publikovat na serverech s homosexuální tematikou, rád se fotí nahý a vyhledává prostředí celebrit), nachází Bendig i manažera a jakéhosi tiskového mluvčího.

Rejmon nejenže důsledně doprovází Bendiga do společnosti, ale také se s ním fotí, účinkuje s ním v televizních reportážích, a dokonce už Bendigovi píše texty a produkoval romantický videoklip k poslednímu zpěvákovu singlu týkajícímu se (jak jinak) lásky uvnitř gay a lesbické komunity.

Rejmon reálně víceméně nahradil původní Bendigovo zastoupení, které off record už na začátku vztahu obou chlapců redakci potvrdilo, že se v názoru na osobu Rejmona se zpěvákem zásadně rozchází. Neblahou zkušenost měl Bendigův management už s jeho prvním manažerem, který tehdy šestnáctiletého Bendiga svedl a následně okrádal. Na Bendigově privátní sféře zřejmě zkrachoval i poslední projekt boy bandu, který opustil ještě dříve, než začala podivná kapela vystupovat.

Rejmon se nijak netají tím, že koordinuje veškeré zpěvákovy soukromé i pracovní aktivity, a přestože přiznává, že vždycky chtěl žít s celebritou, tvrdí, že pár pojí především vzájemná láska. Na Primě dokonce prohlásil, že „není důležité, zda je Honza slavný“, což byl tak silný důkaz lásky, že Bendig dalšímu očekávanému kroku svého vykutáleného snoubence ani neměl šanci čelit.

Zásnuby ve stylové vile za kooperace přátel byly tak romantické, že se s nimi Rejmon pochlubil televizi i online médiím, když se záběry vysílaly v pořadu TOP Star na Primě FTV, neváhal mobilem natočit televizní obrazovku a okamžitě ji umístit na svůj kanál na YouTube. Pozornost na Bendiga (sebe) ale strhává dlouhodobě. V Karlových Varech na svou přítomnost upozornili s Bendigem tak, že Rejmon vystrkoval zadek na novináře číhající na české i zahraniční top celebrity na kolonádě.

Jeho hvězdná hodina ovšem přišla na pohřbu zpěvačky Ivety Bartošové, kterou český šoubyznys v děsu z průběhu bojkotoval, zatímco Lukáš s Honzou se nejen dostavili a poskytli rozhovory k životu a dílu Džambulky, ale Rejmon, v jehož doprovodu Bendig přišel a ne naopak, dokonce z akce vystoupil v živém vysílání v rámci speciálu TV Nova a vzpomínal na Bartošovou, okolo níž se skutečně během roku 2011 motal jako fanoušek a později road manažer, ale jejich spolupráce skončila v době, kdy si Ivetu „převzal“ Josef Rychtář.

Rejmon je zdatný gay marketér a Bendiga učiní určitě ještě nějakou dobu mediálně alespoň nárazově zajímavým, zdali tomu tak bude i v privátní sféře páru, to ukáže (zřejmě brzká) budoucnost…

Veselka páru má být ještě letos v Praze.

Související články

Další články