Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Bendig schytává bídu za moučný útok: Ubohost, klesl na dno, píší lidé. Jiní tomu nevěří

Jan Bendig a mouka na Českém slavíkovi: Zpěvák schytává kritiku ze všech stran
Zdroj: Koláž eXtra.cz/Herminapress.cz/Pavel Dvořák
+ Dalších 22 fotografií
Kritika

Tohle Jan Bendig (30) opravdu přepískl. Podle policie byl incident z Českého slavíka 2023, kdy po zpěvákovi neznámý muž hodil mouku, předem zinscenován. Bendig tak na sebe chtěl zřejmě strhnout pozornost, ačkoliv on sám opakovaně tvrdil, že s útokem nemá nic společného. Lidé v komentářích na sociálních sítích jsou z této skutečnosti pořádně naštvaní a zpěváka častují kritikou.

Loni během předávání cen Český slavík došlo k nezapomenutelnému momentu. Zatímco Jan Bendig kráčel po červeném koberci, přišel k němu neznámý muž s igelitkou a posypal ho moukou. Bendig posléze tvrdil, že neví, proč se mu něco takového stalo a že s incidentem nemá nic společného.

Jenže kriminalisté jsou jiného názoru. Ve vysílání CNN Prima NEWS uvedl mluvčí pražské policie Richard Hrdina následující: „Kriminalisté celý incident na Českém slavíkovi prověřili a detektivové z odboru extremismu a terorismu zjistili, že oba účastníci se na celé události domluvili. Z tohoto důvodu nebyl spáchán žádný trestný čin a celý případ byl odložen. Oba jsou ale podezřelí z přestupku křivé vysvětlení a případ předáme příslušnému správnímu orgánu k prošetření. Oběma hrozí pokuta až 50 tisíc korun.

Komentáře lidí

Na zpěváka se ihned začala snášet pořádná vlna kritiky, a to hlavně na sociálních sítích. „To bylo jasné od první chvíle,“ okomentovala Eva. „Ubohost, jestli je to pravda. Klesl na pěkný dno,“ napsala Veronika. „Hovado,“ napsal Vladimír. „Ubohý blbý šašek. Doufám, že mu dají těch padesát litrů zaplatit,“ připsal Tomáš. „To je kašpar, teď se bude divit, až o něj tuplem nikdo nezakopne,“ okomentovala Eva. „Pro peníze a slávu vše,“ myslí si Monika.

Naopak se našli ale i někteří, kteří této zprávě nehodlají věřit. „Běžte už vážně do p*če, to nebylo zinscenované. Co vy jste dokázali, jenom Bendigovi závidíte, že je slavný a úspěšný v životě. Vy jste dokázali velké h*vno. Bendig Family vás všechny zničí,“ napsala Pajulinka. „Nebylo to nahrané, on by to neudělal. Mluvíte p*čoviny,“ napsala Monika.

Doporučené video: Útok na Bendiga na Slavících.

Celebrity jsou v šoku

A z informace, že mělo jít o zinscenovanou scénku, jsou v šoku i jeho kolegové. „Já vlastně ani nevím, co si mám myslet. Jestli to byla opravdu show, tak to bylo možná až zbytečné. Myslím, že to Honzík ten večer nepotřeboval. Zvlášť když si dal tak záležet na svém outfitu a příchodu. Stále tomu ale nemůžu věřit,“ prozradila pro Super.cz návrhářka Debbie Brown.

Také herečka Mahulena Bočanová je v šoku. „Jestli je to pravda, tak je to ‚uff uff, trapas‘. Před bulvární pozorností opravdové hvězdy zdrhají, určitě ji nevyhledávají. Držím mu palce, aby to pravda nebyla a obhájil se,“ řekla.

Bartošová brala úspěchy jako samozřejmost, svou slávu ale neustála, tvrdí její první manažer. Showbyznys ji semlel

Související články

Další články

Nejnovější kauzy