Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Ben Cristovao uspořádal šokující show pouze pro dospělé! Byli jsme u toho

Takhle blízko? Tak to je síla!
+ Další 2 fotografie
Něco takového žádný český zpěvák ještě neudělal. Pouze pro pár vyvolených fanynek starších 18 let uspořádal Ben Cristovao speciální show inspirovanou slavným filmem o striptérech Bez kalhot. Už z toho se dá tušit, co se během vystoupení dělo. A my jsme byli přímo na místě.

Tak blízko Ben Cristovao (29) ke svým fanynkám nikdy neměl. Taková intimita mezi umělcem a publikem se skoro nevidí. Zhruba tak by se dala popsat Benova nová hudební show určená pouze dospělým fanynkám. V pražském kině Royal byla kapacita omezená a důvod byl zřejmý.

Snědý zpěvák nechtěl svou pozornost dělit mezi tisíce posluchaček, ale koncentrovat ji jen mezi několik desítek, které si stihly koupit lístek. Ben a jeho tým postavili celou show tak, aby se každá zúčastněná dáma cítila dobře a především výjimečně. Nejspíš i kvůli vyšší ceně lístku, než je obvyklé.

Několik dam se ale posléze nechalo slyšet, že kdyby předem tušily, co je čeká, nelitovaly by dát za vstupné ani dvojnásobnou částku. Byl pro ně totiž nachystaný opravdu nevídaný servis v podobě kokosového welcome drinku, občerstvení a fantastických sladkostí od stále populárnějšího Iconiq Café, které jim roznášeli v průběhu show dva do půl těla odhalení mužní barbaři.

„Bylo to naprosto fantastické. Měla jsem to štěstí, že jsem seděla v první řadě a Ben přišel přímo ke mně a mohla jsem se ho dotýkat a měla jsem pocit, že ho mám jen pro sebe,“ nadšeně popisovala jedna z fanynek. Ostatně fotografie z akce její slova jen potvrzují. Tohle skutečně byla party jen pro dospělé.

Fanynky, které se na tuhle akci nedostaly, ale nemusí smutnit. Cristovao má v listopadu jen v Praze v plánu další tři koncerty, a tak se dá čekat, že o další vzrušení nebude nouze.

Mohlo by vás zajímat

Další články