Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Ben Cristovao šokoval fanoušky: Přiznání k NEBEZPEČNÉ CHOROBĚ

Zdroj: instagram
+ Další 3 fotografie
přiznání
Zpěvák Ben Cristovao (31) se těší čím dál tím větší popularitě a jeho hvězda stoupá. I když si mnoho lidí myslelo, že tak, jak rychle se proslavil, upadne do zapomnění, mýlili se. Benovi se daří víc, než sám čekal, ale jak to bývá, s úspěchem přichází i značné problémy, o kterých poprvé veřejně promluvil!

Zpěvák a rapper Ben Cristovao (31) se proslavil v pěvecké soutěži SuperStar 2009 a jako jeden z mála se na hudební scéně drží dodnes. Kromě toho, že je o něm pořád slyšet, se vypracoval mezi nejlepší interprety v Česku i na Slovensku.

Jeho hudba, klipy a styl jsou nadčasové a on získává pořád víc a víc příznivců a fanoušků. Jeho kariéra s sebou kromě úspěchu, peněz a slávy přinesla i komplikace, o kterých dlouhou dobu nemluvil a až teď se rozhodl jít s pravdou ven. Co sexy zpěváka trápí?

"Nikdy jsem o tom otevřeně takto nemluvil, ale pár let zpět jsem měl silné deprese spjaté s přepracováním a spoustou osobních i pracovních problémů. Krom změny prostředí, svého okolí a změny životosprávy mi z nich pomohlo to, že jsem se měl komu svěřit a později hlavně to, že se blízký člověk sem tam zeptal, jestli je všechno ok. Všichni jsme díky dnešní době mistři v maskování toho, jak se skutečně cítíme, a tak je opravdu člověk, který umí vycítit a poslouchat občas to nejcennější, co máme," prozradil poprvé Ben Cristovao.

Zdá se ale, že je z nejhoršího venku a momentálně si užívá vše, co mu život přináší. Dokonce se v jeho životě objevila láska, což mu určitě také pomáhá. Miss Czech Republic Kateřina Kasanová (19) je nádherná dívka, se kterou se seznámil při natáčení videoklipu. Snad jim jejích láska vydrží co nejdéle.

Související články

Další články