Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Ben Cristovao složil 4 chlapy jak nemluvňata: Prý jím jen kytky? Telátka ostrouhala...

Ben Cristovao složil 4 chlapy jak nemluvňata: Prý jím jen kytky? Telátka ostrouhala...
Zdroj: profimedia / se svolením B. Cristovaa / koláž eXtra.cz
video

Zpěvák Ben Cristovao (34) se zrovna vracel z brněnského baru na hotel. Když po cestě míjel jeden klub, čtyři kluci, kteří dělají MMA, se mu vysmáli, že už jí jen kytky, že je zpěvák a že má na hovno sílu. Bena vyzvali na souboj přímo na ulici. Ben se nelekl, na výzvu se rozhodl zareagovat, s posměváčky si to rozdal a všechny s naprostou lehkostí porazil na uškrcení a armbar. Video, jak s jedním z nich zápasí, sdílel na sociálních sítích.

"Nechtěl jsem to dávat sem, ale zároveň nechci, aby kolovaly mylné informace o tom, jak se chovám na ulici," prozradil na svých sociálních sítích zpěvák Ben Cristovao k videu, které sklidilo velký obdiv a pár lidem zajisté zavřelo i pusu.

Prý jsem "jen" zpěvák, co jí kytky, a mám na hovno sílu

"Nad ránem jsem se vracel sám z baru do hotelu v Brně a na wheelu jsem míjel klub, kde se kluci okolo security popotahovali a vyzvali mě, jestli si nedám sparring, že dělají MMA," vypráví Cristovao, který na takové výzvy většinou nereaguje, nyní se ovšem zachoval jinak.

"Poslední dobou mě ale lidi hodně provokují s tím, že už jsem "jen zpěvák" a že jím kytky a mám už hovno sílu, tak jsem se nechal vyhecovat a trochu grapplingu si s klukama na ulici dal. Byl jsem maximálně obezřetný, nepoužíval jsem žádnou nadměrnou sílu a vždy se jen technicky dostal k submisi a opatrně čekal, až odklepají - zápasnická forma vzdání se a uznání prohry na základě bolesti nebo nedostatku kyslíku," uvádí k nevšednímu zážitku, kdy dokázal nad čtyřmi posměváčky převzít s přehledem naprostou kontrolu.

"Co mě trochu mrzí, je, že i když jsem si ten večer zazápasil asi se 4 borci a natáčelo se, neviděl jsem na IG žádné video (rozdal jsem dvě submise na #rnc uškrcení a dvakrát #armbar tuším) a nebýt týpka, který to natočil a označil mě, nemám krom pár odřenin na koleni žádnou památku," uvedl také s tím, že toho většinou riskuje daleko více.

"Celkově tohle není můj styl a vzhledem ke svým povinnostem riskuji většinou daleko víc, než často přemotivovaní "street fighters", proto pokud si chcete zazápasit, doražte na trénink a příště zaspárujeme na tatami," dodal k záznamu Ben Cristovao, jenž v roce 2017 vybojoval na mistrovství Evropy v Lisabonu zlato v brazilském jiu jitsu.


Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy