Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Ben Cristovao poprvé promluvil o vztahu s krásnou Domi Alagiou. Rád s ní trávím čas, pochvaluje si zpěvák

+ Dalších 10 fotografií

Zpěvák Ben Cristovao (36) se po dlouhé době objevil ve společnosti, a to na sportovní akci Puma, kde se představovaly nové fotbalové dresy české reprezentace. Právě tam se v rozhovoru pro eXtra.cz rozpovídal o tom, jak to má s influencerkou Dominikou Alagiou, s níž je nějakou dobu spojován. Kromě toho také promluvil o lékařském zákroku, který podstoupil jen pár hodin před akcí.

Ben Cristovao se během svých cest na chvíli zastavil v rodné České republice a dorazil na party Pumy, na které se představovaly nové sportovní dresy. Nebyl však úplně fit, protože dvě hodiny před akcí trávil čas na zubařském křesle, kde mu trhali osmičku.


Ani tak si Ben akci nemohl nechat ujít, ostatně on sám je se sportem spojený skoro celý svůj život. Takřka vždy se chlubil namakanou postavou a jeden čas to dokonce hraničilo s formou na kulturistiku. Jenže pak přišlo zranění bicepsu. Jak ale Ben přiznává, rád by se do své někdejší formy vrátil.

"Rozhodně ještě někdy plánuji být v takové té ultimátní formě. Teď se moje tělo dostává ze dvou operací ramene a bicepsu. Odtrhlo mě to od jiu jitsu (bojový sport, pozn.red.) na víc než rok, ale zase jsem se mohl víc věnovat hudbě. Je to cesta, vždy se otevřou nějaké dveře a nějaké se zavřou," promluvil Ben Cristovao pro eXtra.cz. Že onen čas bez cvičení nepřišel vniveč, jasně dokazuje nominace na Cenu Anděl za nejlepší skladbu – song Slzy.

Doporučené video s Domi Alagiou.


Jak to je s Dominikou Alagiou?

Protože je fešný zpěvák považován za lamače srdcí, přišla řeč i na to, jak to má s influencerkou Domi Alagiou, se kterou ho fanoušci neustále spojují. "Tak mám song, ve kterém ji zmiňuji, hraje mi v klipu, je to člověk, se kterým rád trávím čas. Je to běžné, já tyhle věci nechci nijak víc krmit, nechávám to, ať si to žije vlastním životem," vyhnul se přímé odpovědi Cristovao.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy