Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Ben Cristovao se pěkně naštval na TUPÉ Čechy: Kvůli xenofobům, jako jsi TY, si musel sáhnout na DNO!

Ben otevřeně bojuje proti rasismu!
Zdroj: facebook.com
+ Dalších 13 fotografií
Češi si opravdu někdy nevidí do úst. To, co udělali v poslední době, nezná už hranice. Několik stupidních parazitů, jejichž IQ je v záporných hodnotách, si dovolilo netaktně připomenout německému potravinovému řetězci Lidl, že má na letáku černocha, což není vhodné. Okamžitě se na tyto hloupé lidi snesla vlna nevole ze všech stran. Černocha se také zastal Ben Cristovao. A dobře udělal!

Kauza kolem černocha na letáku má svou dohru. Tahle kauza nemusela vlastně vůbec vzniknout. To by ovšem drzost a tupost některých Čechů nemohla být nedozírná. Před pár dny jsme vás informovali o tom, že několik xenofobních zoufalců mělo potřebu upozornit německý řetězec potravin Lidl na to, že podle nich není vhodné mít na letáku muže tmavé pleti.

A já se ptám – odkud vůbec tento plebs vzal pocit, že může o něčem rozhodovat? Takto smýšlející lidé by měli být rádi, že mají vůbec nějakou práci, a držet pusu a krok. Protože tyhle rasistické poznámky mohou vykřikovat maximálně ve své putyce.

Kromě toho, že tyhle stupidní výkřiky pologramotného obyvatelstva České republiky zvedly ze židle řadu dalších Čechů, tak se mimo jiné začínají ozývat zpěváci.

Jedním z takových je i Ben Cristovao (29). Ten veřejně bojuje proti rasismu a tuhle kauzu odsoudil. Sám totiž přiznal, že se nejednou musel ve svém životě potýkat s rasistickými narážkami. Těsně po tom, co se kauza dostala do médií, napsal na svůj Facebook toto:

„Ptali se mě, jestli mi to vadí, a upřímně? Asio. V této zemi jsem se narodil a i přes všechny sračky, kterými jsem si za svůj život kvůli barvě své pleti prošel, jsem nikdy ani na chvíli nepochyboval, že to je země, kterou miluji a kam patřím. Poslední dobou mi ale čím dál více událostí a následných reakcí společnosti otvírá oči a nutí mě přemýšlet, kam jako rodák z Plzně, co se narodil s hnědou pletí, dál směřovat. Necítím hněv, spíš mne mrzí, že jsme se jako národ nikam neposunuli, a už mě to trochu unavuje.“

Jde vidět, že Ben stojí nohama na zemi a na celou věc má jasný názor. Názor, jaký má spousta ostatních, inteligentních Čechů. Je moc dobře, že se k této kauze vyjádřil někdo, kdo má tak velký vliv převážně na mladé lidi, kteří si ze zpěváka často berou příklad.

Ale jenom u vyjádření na sociální síti to nezůstalo. Ben se rozhodl jít dál. Aby ukázal, co si doopravdy myslí o lidech, kteří nechtějí černochy na letácích, oholil si svou kštici a nechal si poslat stejnou mikinu z Lidlu, kterou má na sobě muž z letáku.

Nechal jsem si poslat mikinu z Lidlu a včera mi dorazila, tak jsem si ostříhal vlasy a udělal tuto fotku tady v Kalifornii. Ty vlasy pro mě byly tak trochu symbolem svobody těla a vlastně radosti," odůvodnil své počínání zpěvák.

Nyní nezbývá nic jiného než doufat, že se Češi dají trochu dohromady, pokusí se najít alespoň špetku rozumu a naučí se jej používat ve vhodných situacích.

Související články

Další články