Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Ben Cristovao připravil velkolepou show: 10 let kariéry oslaví koncertem v O2 aréně

Zdroj: Instagram
+ Další 2 fotografie
vystoupení
Ben Cristovao (32) za svou kariéru stihl opravdu mnohé. Z mladého kluka, kterého veřejnost poznala díky soutěži SuperStar, vyrostl dospělý muž s tělem, které obdivuje nejedna fanynka. I jeho hudba se posunula kupředu a Cristovao teď na oslavu své 10leté kariéry uspořádal koncert v O2 aréně. Na ten se v sobotu večer chystá spousta jeho obdivovatelů.

Ben Cristovao se řadí mezi jedny z nejúspěšnějších českých interpretů a jeho fanouškovská základna neustále roste. I proto se rozhodl uspokojit co nejvíc fanoušků najednou a na oslavu 10 let své kariéry uspořádal koncert v O2 aréně.

Už v sobotu večer si fanoušci užijí velkolepou show, která bude tou úplně největší za dobu, co aktivně vystupuje. Nepochybně se také bude jednat o Benův největší úspěch, který předčí i porotcování v pěvecké soutěži SuperStar.

Pokud se Ben do něčeho pustí, věnuje se tomu na absolutní maximum a chce, aby výsledek byl co nejlepší. Ačkoliv je všeobecně aktivním člověkem, který se snaží být nejlepším v mnoha směrech, v hudbě vyvíjí snahu největší. Půjdete na jeho koncert?

Související články

Další články