Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Ben Cristovao podporuje nošení roušek: Galerie slavných, kteří bojují proti koronaviru

Ben Cristovao podporuje nošení roušek: Galerie slavných, kteří bojují proti koronaviru
Zdroj: archiv Bena Cristovaa
+ Dalších 16 fotografií
covid-19
Ben Cristovao (32) reaguje na pandemii koronaviru. Zpěvák, který letos reprezentuje Česko v Eurovizi, dal na Instagramu jasně najevo, že nošení roušek není hanba. Nejen on, ale další české i světové celebrity se fotí s rouškami a jejich nošení tak podporují na Instagramu.

Pandemie koronaviru děsí celý svět. Covid-19 se šíří rychle, počet nakažených roste, počet obětí stejně tak a lidé mají strach. Ačkoliv bylo už v minulosti řečeno, že skutečně účinnou ochranou před nákazou jsou určité typy respirátorů, ani roušky nejsou úplně k zahození.

Nošení roušek nyní beze slov na svém Instagramu začal podporovat Ben Cristovao, který se s jednou takovou vyfotil. Zpěvák už 14. května bude na Eurovizi reprezentovat Česko se svou písní Kemama, pokud to ovšem okolnosti dovolí.

Nejen Cristovao se rozhodl nošení roušek podporovat. Ačkoliv nejsou stoprocentní ochranou, v případě, že jste nakažení, díky nim nenakazíte osoby okolo vás. Na fakt, že nosit roušku není ostuda, se rozhodla poukázat spousta českých i zahraničních celebrit, které naleznete v galerii.

Bilance

Celosvětově se koronavirem nakazilo už téměř 170 tisíc lidí. Z celé Evropy je na tom nejhůře Itálie, kde k pondělnímu ránu potvrdili téměř 25 tisíc pacientů. Covidu-19 podlehlo už 6 500 osob. Vyléčených osob je přes 77 tisíc.

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy