Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Ben Cristovao otevřeně promluvil! Pořád si myslíte, že je to namachrovaný frajírek?

Sledujete SuperStar 2018?
Zdroj: instagram
+ Další 2 fotografie
GLOSA: O SuperStar 2018 se už toho napsalo mnoho, dokonce i o porotci a zpěvákovi Benu Cristovaovi vyšlo mnoho článků na bulvárních i méně bulvárních portálech. Kdo si ale fanoušci sledující na Instagramu či obyčejní lidé myslí, že jsou a mají právo člověka soudit na základě článku či prezentace v televizi? Dnešní doba je plná urážek a nepřejících komentářů, napadlo vás, že možná arogantní vystupování je právě takzvaná obrana či štít dotyčné osoby? Ben Cristovao je také produktem pěvecké soutěže SuperStar, a ruku na srdce, kdo jiný kromě něj to dotáhl dál? Koho z ostatních finalistů vidíte častěji v televizi?

Zpěvák, rapper a umělec Ben Cristovao (30) je v dnešní době jméno, které v Česku a na Slovensku zná skoro každý. Z mladého kluka bez rytmického cítění se stal sebevědomý frajer, který vyprodává haly díky skvělé show a atmosféře, kterou on a jeho tým dokážou vytvořit.

Je obdivuhodné, že z pěvecké soutěže, která běžela zvlášť na Slovensku a v Česku a poté současně, se našly desítky talentů a umělců. Co je ale víc zarážející, je to, že pouze pár se dokázalo udržet a zpívá dodnes a jediný Ben si z těch všech může říkat hvězda.

Není to o sympatiích, za něj mluví čísla. Miliony zhlédnutí na YouTube, vyprodané koncerty jak v Česku, tak na Slovensku a videoklipy zpracované na úrovni, o které se spoustě zpěváků u nás ani nezdálo. I když působí arogantně a ne vždy se zachoval, jak nejlépe mohl, není to přece jen obranný mechanismus?

Možná právě proto ukazuje tu silnou osobnost, aroganci a namyšlenost. Je také pouze člověk, a to pod velkým tlakem, který si častokrát autoři negativních komentářů nedokážou ani představit. Ta arogance je pouze bublina, která ho chrání před negativními vlivy zvenku.

Soudíme na denním pořádku, jak vypadal, jestli si dal skleničku vína nebo to, proč tak dlouho nemá po boku partnerku? Automaticky vznikají konspirační teorie a narážky na sexuální orientaci či jiné nesmysly. Co když jen prostě nechce cpát lidem na oči věci, které patří do jeho soukromého života?

Sám Ben několikrát naznačil na Instagramu pohled na tohle téma, když napsal hashtag „#vidisjentoco­tiukazu“. V posledním svém příspěvku upřímně popsal své pocity z momentálního haló kolem něj a účinkování v SuperStar 2018 fotkou, kde sedí na podlaze po boku Paľa Habery a Matěje Rupperta.

Poděkoval a rozebral své pocity, možná proto, že to tak cítil, možná proto, že na něj byl za poslední dobu vyvinutý nátlak, a možná jen proto, že to tak prostě mělo být: „Je 4:20 a já si vzpomněl na focení této fotky. Paľo kreativně řešil stojan a u toho pokuřoval krásně vonící doutník. Matěj (40) si jel svoji vapporetku a já parodýmku. Uprostřed toho chillu jsem si uvědomil, že jsem se dostal mezi jedny z nejvýznamnějších zpěváků, co tu na české a slovenské scéně máme, a respektují mne natolik, že se mnou usedli ke stolu, ke společné práci i na zem mimo ni,“ napsal Ben Cristovao s pokorou.

Nebyl by to Ben kdyby se nesnažil motivovat a pronést něco i ke svým fanouškům: „Neumíš si představit, jakou cestou jsem si za těch devět let musel (jakožto soutěžící netknutý hudebním vzděláním) projít a co všechno jsem musel podřídit tomu, abych teď mohl sedět na této straně tvého displeje a živit se tím, co mě baví. Ty, který po nocích nespíš, páč děláš po práci na vlastním projektu po tom, co první nevyšel, ty, která jsi si přivstala, aby sis ušila šaty na první vlastní kolekci, která možná ještě nedopadne, jak si představuješ, nebo ty, který si možná napoprvé neudělal zkoušky, kam jsi CHTĚL! Prostě nepřestávej zkoušet, to je celý kouzlo. Věř mi, že to jednou bude stát za to.“

Opravdu vám přijde, že tohle by napsal člověk bez úcty, pokory a jakýchkoliv hodnot? Je to o tom, že jen dorazil domů, sundal masku a otevřel se tak, jak to v dnešním světě sociálních sítí, bulvárních webů a zákeřných lidí není úplně snadné.

Související články

Další články