Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 koronavirus Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Ben Cristovao opět šokoval svým tělem! Může ten kluk být ještě víc dokonalý?

Je to kocourek!
Zdroj: Facebook
+ Dalších 15 fotografií
Sexy kluk, lamač dívčích srdcí, ale také správný dobrák od kosti! Tak tohle je, dámy a pánové, Ben Cristovao. Tenhle kluk opět mile překvapil své okolí!

Zpěvák, raper a především zapálený sportovec tělem i duší Ben Cristovao (29) v poslední době šlápl do vrtule a trénuje své tělo jako splašený! Krom fitness je jeho velkou vášní bojové umění jiu-jitsu, ve kterém se rozhodl excelovat i letos.

Ben se zúčastnil mistrovství v jiu-jitsu, které se konalo v Abú Zabí ve Spojených arabských emirátech, souboje na mezinárodní úrovni Bena nijak nevyděsily, spíše naopak. Podařilo se mu vyhrát tři zápasy, jeden bohužel prohrát, ale spokojený sám se sebou stále není.

„Byl jsem skoro v semifinále, ale skoro si na zeď nepověsím!“ postěžoval si Ben, který tak jako tak předvedl úctyhodný výkon.

Ben jakožto mistr Evropy v jiu-jitsu se do finále nedostal, ale napoprvé v mezinárodní soutěži je to pořád velká pecka! Bene, jen tak dál!

Související články

Další články