Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Ben Cristovao na SuperStar nemá a Knechtová taky ne! Diváci se před začátkem show bouří

Budete se dívat?
Zdroj: TV NOVA
+ Dalších 18 fotografií
V sobotu večer startuje očekávaná pěvecká reality show SuperStar. Přísná porota je sice připravena, ale někteří její členové musejí čelit dost drsné kritice od lidí na sociálních sítí. Ne všem se totiž líbí její složení. Největší tahoun soutěže Ben Cristovao (30) je jedním z těch, kteří jsou nejvíce kritizováni. Co si myslíte o hvězdné porotě vy?

Nejznámější pěvecká soutěž SuperStar je po třech letech opět tady a letos to má být rozhodně velké. Mladé nadějné hvězdy se utkají o titul největší československé SuperStar a krom toho vítěz dostane pohádkovou výhru 2 miliony korun.

Do křesla porotců zasedne tentokrát ostřílený Paľo Habera společně s nováčky Katarínou Knechtovou, Matějem Ruppertem (39) a Benem Cristovaem (30). Letošní SuperStar s sebou přinese řadu změn. Doposud jsme byli zvyklí, že součástí této soutěže byla legendární Hvězdná pěchota.

Bohužel, v této řadě se jí nedočkáme. Složení poroty také není příliš obvyklé, a to se některým divákům a fanouškům nelíbí. „Katarína Knechtová a Ben Cristovao tam podle mě nemají co dělat. Nic proti nim, ale na porotcování nemají,“ zní jedem z mnoha komentářů.

„Nechápu, proč je takové složení poroty. Teda kromě Habery, ten tam jediný pasuje,“ píší lidé. Je evidentní, že diváci SuperStar raději vidí coby porotce zkušené, i když méně známé lidi než profláknuté tváře, které podle nich nemají co říct. A jaký je váš názor?

Související články

Další články