Nejznámější pěvecká soutěž SuperStar je po třech letech opět tady a letos to má být rozhodně velké. Mladé nadějné hvězdy se utkají o titul největší československé SuperStar a krom toho vítěz dostane pohádkovou výhru 2 miliony korun.

Do křesla porotců zasedne tentokrát ostřílený Paľo Habera společně s nováčky Katarínou Knechtovou, Matějem Ruppertem (39) a Benem Cristovaem (30). Letošní SuperStar s sebou přinese řadu změn. Doposud jsme byli zvyklí, že součástí této soutěže byla legendární Hvězdná pěchota.

Bohužel, v této řadě se jí nedočkáme. Složení poroty také není příliš obvyklé, a to se některým divákům a fanouškům nelíbí. „Katarína Knechtová a Ben Cristovao tam podle mě nemají co dělat. Nic proti nim, ale na porotcování nemají,“ zní jedem z mnoha komentářů.

„Nechápu, proč je takové složení poroty. Teda kromě Habery, ten tam jediný pasuje,“ píší lidé. Je evidentní, že diváci SuperStar raději vidí coby porotce zkušené, i když méně známé lidi než profláknuté tváře, které podle nich nemají co říct. A jaký je váš názor?