Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Ben Cristovao a Veronika Chmelířová se sešli v kině!

Zdroj: presscode.cz
+ Další 3 fotografie
Pokračování legendárního příběhu o Johnu Wickovi se dočkalo své premiéry. Druhý díl akčního krimi s názvem John Wick 2 byl slavnostně uveden v pražském sále 4DX a přilákal i řadu známých osobností. Osobité charisma hlavního hrdiny přišla obdivovat například modelka Veronika Chmelířová, zpěvačka Míša Nosková, moderátorka Štěpánka Duchková, herečka Lucie Zedníčková nebo herečka Bára Mottlová. Film nabitý akčními scénami si nenechali ujít ani zpěvák Ben Cristovao, J. A. Duchoslav nebo český samuraj Jiří „Denisa“ Procházka.

V pokračování úspěšného akčního thrilleru z roku 2014 přinutí hlavního hrdinu Johna Wicka (Keanu Reeves) k návratu ze zabijáckého důchodu jeho bývalý spolupracovník. Krevní přísaha Johna zavazuje, aby mu pomohl, a tak se vypraví do Říma, kde se utká s několika nejnebezpečnějšími zabijáky na světě!

Na premiéru, která se konala v pražském sále 4DX, se přišlo podívat i mnoho známých tváří. Po dlouhém pobytu v cizině se nedávno vrátil zpátky do Čech oblíbený zpěvák a sportovec Ben Cristovao (29). Ben si ani nestihl pořádně vybalit a ihned se vydal s kamarády do kina sledovat napínavý osud svého oblíbeného hrdiny Johna Wicka.

Ben je mimo jiné i velmi aktivní sportovec a v současné chvíli se naplno věnuje MMA a připravuje se na zápasy v kleci. Na premiéře se také potkal s naším nejlepším MMA bojovníkem Jiřím „Denisou“ Procházkou, který si také přišel vychutnat tento napínavý thriller v doprovodu svého trenéra.

Ač je film akčnějšího rázu, na premiéru kupodivu dorazila i spousta dam, které ochotně doprovázely své drahé polovičky. Zpěvačka Míša Nosková (34) s přítelem přišli mezi prvními a naplno si tak užili i doprovodný program celé akce. Z mola si odskočila i krásná modelka Veronika Chmelířová, která přišla v doprovodu neznámého muže. Osud svedl dohromady také herečku Lucii Zedníčkovou a herce J. A. Duchoslava.

Oba přišli do kina bohužel bez doprovodu, a tak si filmovou novinku užili neplánovaně spolu. Snímek John Wick 2 můžete navštívit v multiplexech Cinema City, sále 4DX a kině IMAX od 23. února 2017.

Související články

Další články