Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Zápisník alkoholičky

Ben Affleck a Jennifer Lopez si koupili nové hnízdečko lásky za více než miliardu korun: Bydlel tam i slavný tučňák z Batmana

Jennifer a Ben Affleckovi si pořídili nový dům.
Zdroj: Profimedia/eXtra.cz- koláž
Předchozí Další
+ Dalších 7 fotografií
Hnízdečko lásky

Novopečení manželé Ben Affleck a Jennifer Lopez se konečně sestěhovali. Nejsou to žádní troškaři, protože si pořídili dům za více než miliardu korun. Součástí domu je 10 ložnic, 17 koupelen, 3 kuchyně a domácí kino. Dříve tam bydlel i Danny DeVito nebo bývalý muž Mariah Carey, jak uvádí web Daily Mail.

Manželé Affleckovi si koupili nové hnízdečko lásky. Dům stál více než miliardu korun a nachází se přímo v samém srdci Los Angeles, v Beverly Hills. Jak uvádí web dumazahrada.cz, "po měsíci hledání ideálního domova pro jejich smíšenou rodinu se zdá, že ho konečně našli. Hrdličky mají podepsanou smlouvu na obrovský příbytek v Bel Air v Los Angeles o rozloze téměř 20 tisíc metrů čtverečních za více než miliardu korun."

Pohádkový dům

​Kvůli koupi ale musel herec Ben Affleck prodat svůj dům v Pacific Palisades, který nabízí za 30 milionů dolarů. To je definitivní důkaz, že to se svou ženou myslí doopravdy vážně. Podle webu TMZ.com "sídlo je obrovské, bylo nám řečeno, že má uvnitř všechno, co byste si mohli přát, včetně pořádného kina, víc než dost ložnic pro potomstvo. No na co si vzpomenete, je to tam."

"Uvnitř se nachází 10 ložnic a 17 koupelen. To ale není vše. Pro servírování koktejlů je zde připravený bar obložený dřevem nebo plně vybavený vinný sklípek. Ve spodním patře se nachází také tělocvična a herna s kulečníkem. Třešničkou na dortu je však kino vybavené útulnými šedými pohovkami a stropními svítidly ve stylu art deco. Z malebné terasy se otevírá nádherný pohled na pozemek, bazén a Los Angeles," jak uvádí dumazahrada.cz.

Bývalí majitelé

​Web Daily Mail uvádí, že dříve tento honosný barák patřil bývalému manželu Mariah Carey Jamesi Packerovi. Předtím bohatou architekturu vlastnil Danny DeVito s manželkou Rheou Perlman. Ti dům prodali v roce 2015 za 28 milionů dolarů vývojářům Stuartovi a Stephanie Linerům. Linerovi provedli na domě radikální změny a zvýšili hodnotu domu na 85 milionů. Pak ho koupil Packer za 60 milionů dolarů.

JLo vůz byl spatřen na obrovském pozemku v Beverly Hills. Mimo sídliště tam stála čtyři velká stěhovací auta, která se v ten střídala sem a tam. Jezdila do domovů Bena a Jennifer a zpátky.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy