Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Belohorcová ukázala tělo v plavkách: Mám období, kdy vážím asi nejvíce v životě, svěřila se

Zuzana Belohorcová: Mám období, kdy vážím asi nejvíce v životě
Zdroj: Se souhlasem Zuzany Belohorcové / koláž eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
galerie

Slovenská moderátorka Zuzana Belohorcová (45) vystavila své smyslné křivky v plavkách a rozepsala se o svém těle, které miluje takové, jaké je, ač aktuálně ručička na váze ukazuje více než kdy předtím. Od sledujících sklidila za otevřenost spoustu chvály a pochopení, zejména pak od žen, kterým jako by z duše mluvila.

"Já vím, stále je co zlepšovat, momentálně mám však období, kdy mi ručička na váze ukazuje asi nejvíce, kdy jsem vůbec měla," svěřila se hned na úvod moderátorka Zuzana Belohorcová k dechberoucím snímkům v plavkách.

Udržet si váhu je těžší a těžší

Zuzana dále uvedla, že se z kilogramů ale rozhodně nehroutí. "S přibývajícími léty se nám zpomaluje metabolismus, a proto si udržet svou váhu je stále obtížnější a těžší, vždy jsem toužila mít krásné dlouhé nohy jako Kendall Jenner, vysportované a pevné tělo jako JLo a hřívu jako Kim Kardashian, ale nemůžeme mít všechno. Co je však nejdůležitější, je naše zdraví, proto si važme toho, co máme, a naučme se žít a být šťastnými s tím, co máme," dodala v příspěvku, který si ihned vysloužil spoustu obdivu i pochopení.

"Zuzano, vypadáte fantasticky. Neřešte váhu, je ideální. Všichni jsme jednou nahoře a pak zase dole. Všechno je tak, jak má být," píší sledující.

"Jsme holt Slovanky, na to se nesmí zapomínat. Buďme na to hrdé. A vypadáš fantasticky," uvedla k příspěvku čerstvá trojnásobná maminka Ornella Koktová.

Zuzana aktuálně žije se svým manželem, podnikatelem Vlastou Hájkem ve Španělsku. Společně vychovávají dvě děti, dceru Salmu a syna Nevia.


Jiří Strach o zákulisí natáčení Docenta: S Trojanem jsme si to užili, Ramba byla drsná i mimo plac, odhalil

Související články

Další články

Nejnovější kauzy