Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Belohorcová přivítala nový rok v plavkách: Přijel za ní i kuchař Ridi se svou kráskou

Zdroj: Instagram
+ Dalších 7 fotografií
oslavy
Už několik let si žije svůj americký sen rodina bývalé slovenské playmate a moderátorky Zuzany Belohorcové. V bytě v Miami přivítala krásná blondýnka nový rok po boku své rodiny a hromady přátel a známých. Nechyběl ani kuchař s italskými kořeny Emanuele Ridi. Ten do Miami vyrazil i se svou krásnou přítelkyní. Všichni si tak užili Nový rok na pláži a v plavkách.

Zuza Belohorcová s manželem Vlastou Hájkem už několikátý rok tráví na východním pobřeží Ameriky. Za rodinou dobrosrdečné Slovenky přijíždí pravidelně mnoho známých z Česka i ze Slovenska. Na letošního Silvestra dorazil i italský kuchař Emanuele Ridi s novou přítelkyní. Ten potěšil Zuzčiny hosty pravou italskou kuchyní.

Šampus, ohňostroj a novoroční polibek od těch nejbližších… takto přivítala rok 2020 většina z nás. Zuzka Belohorcová s rodinou a Ridi s přítelkyní Sárou si ale užili první den roku 2020 v plavkách na pláži. Milovník italských Dolomit Emanuele tak udělal změnu a vyhříval se u oceánu.

Nejdřív hory

Hory ale s krásnou Slovenkou také navštívili. Před Vánocemi se vydal zamilovaný pár do Alp, odkud se Ridi poprvé s novou láskou pochlubil. Na nevydařený vztah s tanečnicí Lucií Hunčárovou už podle všeho zapomněl a nyní si užívá života po boku slovenské krásky, která vypadá ještě mladší než Hunčárová. Sára Pichl je opravdu nádherná, pyšní se postavou jako lusk, bujnými vnadami a hezkým obličejem.

Emanuelovi i Zuzaně Belohorcové přejeme do nového roku jen to nejlepší!

Související články

Další články