Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Belohorcová nechala manžela i s dětmi ve Španělsku. Tvář ji uvěznila na Slovensku

Zdroj: Archív Zuzana Belohorcová
NAROZENINY
Známá slovenská moderátorka Zuzana Belohorcová se proslavila především díky uvádění erotického pořadu Peříčko. Kývla také na nabídku, aby se objevila v show Tvoje tvář má známý hlas, a tak opustila Španělsko, kde nechala svou rodinu. Na Slovensku však zůstala déle, než původně plánovala.

Zuzana Belohorcová, která dnes slaví své 45. narozeniny, se narodila v Žilině. Vyrostla z ní krásná slečna, která se rozhodla pro studium bratislavské konzervatoře – obor operní zpěv a klavír. Ovšem láska k tomuto oboru ji ve dvaceti letech opustila a Zuzanu zlákala nová role. Pustila se do moderování ve Slovenské televizi, kde začínala s Počasím a soutěžní hrou KENO 10.

Zuzana Belohorcová v Playboyi

Pak přešla do televize Markíza, kde opět uváděla počasí. Pak ale dostala na starost erotický pořad Láskanie a následně moderovala podobný pořad i na Nově, kde se blýskla v Peříčku.

Během toho se však pustila i do studia Fakulty masmediální komunikace a reklamy na Univerzitě Konštantina Filozofa v Nitře. Další velký zlom v její kariéře nastal s rozmachem reality show. Na Markíze moderovala Big Brothera a taky měla vlastní talkshow na rádiu Evropa 2

Zuzana Belohorcová a Tvoja tvár znie povedome

Zuzaně Belohorcové však nejsou cizí ani divadelní prkna. Účinkovala v bratislavském divadle Aréna a zahrála si taky ve filmu Zůstane to mezi námi. Její fanoušci ji však znají především z obálek časopisu Playboy, kde se několikrát objevila nahá.

Slovenská sexbomba se nebojí ničeho, a tak přijala i účast v nové řadě slovenské verze show Tvoje tvář má známý hlas Jenže ve světě stále řádí koronavirus, a tak musela zůstat na Slovensku déle, než předpokládala. „Z deseti dní nakonec kvůli novým vládním nařízením o povinné karanténě při návratu na Slovensko jsou dva a půl měsíce. Z mého původního plánu létat každý týden tam a zpět sešlo,“ podělila se se svými fanoušky na sociálních sítích Belohorcová. A tak na nějaký čas musela opustit svého manžela Vlastimila Hájka, dcerku Salmu i syna Nevia, kteří zůstali ve Španělsku.

Na Slovensku je tak Zuzana alespoň se svými rodiči, s nimiž má skvělý vztah. Rodiče ji ostatně často navštěvovali, i když ještě nedávno žila se svou rodinou na Miami, odkud se loni odstěhovali. „Necítíme se v Miami po těch protestech bezpečně, je tam obrovský rasismus vůči bílým, jsou tam špatné střední školy, mizerné zdravotnictví... A samozřejmě obrovskou ránu dostal kvůli covidu-19 i turismus,“ svěřil se pro Blesk.cz manžel Belohorcové Vlastimil Hájek. Jejich sídlo na Miami je k dispozici za 56 milionů korun. Rodina našla nové útočiště ve španělské Marbelle, kde se cítí velmi bezpečně.

Související články

Další články