Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Belmondo v slzách: Zemřela mu filmová manželka, přátelé se obávají nejhoršího

Zdroj: Profimedia.cz, oficiální zdroj
+ Dalších 21 fotografií
Smutná zpráva
Zemřela francouzská herečka Marie Laforet (†80), partnerka Jeana-Paula Belmonda (86) z legendárních komedií. Smutná zpráva přišla pouhý měsíc po smrti dalšího Belmondova hereckého parťáka Charles Gérard (†96). Když se to dozvěděl, uzavřel se prý Belmondo do sebe, dokonce odmítá jíst. Okolí se teď začalo strachovat ještě víc!

"Stephane!? S rodinou v domě? Já nemohu!" odmítla Marie Laforet sex s Jeanem-Paulem Belmondem v kultovní komediii Veselé Velikonoce. Bok po boku si zahráli i ve filmech Policajt nebo rošťák nebo Mrchožrouti. Francouzská herečka v sobotu ve věku 80 let zemřela.

V zemi galského kohouta byla Laforet pojmem, víc než jako herečku ji však uznávali jako zpěvačku. Přestože se už v roce 1978 přestěhovala do Švýcarska, Francouzi ji za svou brát nepřestali. Naposledy vydechla ve švýcarském městě Genolier, informovala agentura AFP s odvoláním na pozůstalé.

Strach o Belmonda

Laforet zemřela pouze měsíc po smrti Charlese Gérarda (†96), který byl rovněž Belmondovým hereckým parťákem a dobrým přítelem.

„Charles pro něj byl poslední spojkou mezi časy dávné slávy a ponurou současností. Vnímal ho jako záruku, že dny, kdy byl velkou hvězdou, ještě nejsou zapomenuty. Teď je z Belmonda už jenom zlomený muž. Máme strach z toho nejhoršího,“ řekl zdroj z hercova blízkého okolí belgickému portálu hln.be.

Tak snad se obavy z nejhoršího ještě dlouho nenaplní!

Související články

Další články