Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Belmondo (88) má doma okouzlující poklad: Na dceru (17) potřebuje zbrojní pas

Belmondo (88) má doma okouzlující poklad: Na dceru (17) potřebuje zbrojní pas
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 20 fotografií
Foto
Jean-Paul Belmondo oslaví 9. dubna 88. narozeniny. Diváci ho ale stále mají v paměti jako štramáka z komedií a akčních filmů, které natočil v šedesátých, sedmdesátých a osmdesátých letech. Belmondo ovšem zdaleka nebyl idolem dívčích srdcí jen jako mladá filmová hvězda, o čemž vypovídá i fakt, že jeho krásná dcera Stella se narodila, když jemu bylo už sedmdesát let.

Při natáčení Muže z Ria bylo Belmondovi teprve lehce přes třicet. Doby, kdy v roli vojína základní služby Adriena Dufourqueta po celém světě honil tajemné muže, kteří mu unesli snoubenku, jsou ale už dávno pryč. Na slavném herci se jeho pokročilý věk podepsal, šibalský úsměv mu ze rtů ovšem stále nezmizel.

Jeho nejmladší dceři je teprve sedmnáct let a podobně jako její slavný táta se svým půvabem rozhodně netají. Na sociální sítě přidává fotografie, ze kterých mnoha lidem padá brada. Luxusní tělo, úsměv i charisma rozhodně zdědila po rodičích.

Stella Eva Angelina Belmondo se narodila v roce 2003, když bylo světoznámému herci 70 let, a je jeho poslední dcerou. Má ji se svou bývalou manželkou Natty Belmondo (56). S ní se Belmondo oženil rok před narozením Stelly, o šest let později se však rozvedli. Nevydařené manželství Belmondo nikdy příliš neoplakával a náhradu si našel poměrně brzy. I po rozvodu ale Natty stále bydlela v jeho domě. Rozhodli se tak především kvůli Stelle. Chtěli totiž, aby jejich rozkošná dcera měla nablízku oba rodiče.

Belmondova čtvrtá dcera má s otcem velmi blízký vztah a chodí s ním téměř na všechny akce. Valná většina jeho fanoušků si dokonce myslela, že se jedná o jeho vnučku.

Podívejte se do galerie, jak to Stelle sluší.

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy