Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Bella Thorne střídá snoubence jako ponožky: Herečka se zálibou v nahotě má zase nového

Bella Thorne se znovu zasnoubila.
Zdroj: Instagram Bella Thorne
+ Dalších 17 fotografií
Zasnoubení

Dětská herečka a zpěvačka Bella Thorne (25) se zasnoubila jen po 9 měsících randění s televizním producentem Markem Emmsem. O Belle je známé, že má zálibu v zásnubách, protože ještě před rokem a půl byla zasnoubená s bývalým přítelem. Také se ráda ukazuje spoře oděná, jak několikrát prezentuje na svých sociálních sítích. O zásnubách informovala sama hříšnice na svém Instagramu. 

Bella Thorne se proslavila jako teenagerka na dětském kanálu Disney Channel, která si například zahrála po boku herečky Zendayi. Poté se však z ní stala skandalistka číslo jedna. Fanoušky se snažila upoutat svým polonahým tělem či vulgarismy, kterými ve společnosti a na sociálních sítích rozhodně nešetřila.

Má oblibu v zásnubách

Ani v lásce se známé hříšnici moc nedařilo. Hlavně si zvykla vždy se s někým zasnoubit a poté se s ním rozejít. Tak tomu například bylo před rokem a půl, kdy ji požádal o ruku její ex Benjamin Mascolo. S ním se potkala v roce 2018 na slavném festivalu Coachella. V roce 2021 se Benjamin vyslovil a daroval Belle diamantový prsten ve tvaru hrušky. Poté se však ale začaly objevovat zvěsti o jejich rozchodu, který nakonec sama herečka potvrdila. „Rozešla jsem se s Benem ze svých vlastních důvodů, přestaňte se prosím ptát, je to osobní záležitost,“ uvedla tehdy na svém Instagramu.

Netrvalo dlouho a Bella se zamilovala do filmového a televizního producenta Marka Emmse. Ten ji nyní požádal o ruku. A to jen po 9 měsících společného randění. Fotografii s obrovským prstenem radostně zveřejnila na svém Instagramu. Pár se poprvé setkal vloni na pláži na Ibize, kde slavila narozeniny modelka Cara Delevingne. Podle Belly to byla láska na první pohled. Mark svou spřízněnou duši požádal v jejím domě v Kalifornii, kde jí předal 10-ti karátový smaragdový diamantový prsten.

Jedny šaty zřejmě nestačí

Nastávající nevěsta si představuje svatbu na venkově na panství ve Spojeném království a už začala přemýšlet, co si vezme na sebe. „Každá nevěsta nepotřebuje jedny šaty, ale čtyři,“ řekla Bella Thorne, jak uvedl web Vogue. Snad vztah herečce vydrží až do konce, kdy si skutečně oblékne bílé šaty.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy