Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Belgická policie má dalšího podezřelého z masakru v Berlíně. Pátrá po 24letém Tunisanovi!

Policie pátrá po Tunisanovi.
+ Dalších 5 fotografií
Pondělní teroristický útok v Berlíně šokoval celou Evropu. Muž v kamionu vjel na vánoční trhy a zabil 12 lidí. Dalších 48 je zraněných. Policie nejdříve zadržela 23letého Pákistánce, ale později došla k závěru, že právě on není pachatelem berlínského útoku. Sám mladík svoji vinu popírá a neprokázala se u něj žádná vazba na atentát. Nyní má policie nové důkazy a pátrá po Tunisanovi.

Policii se po berlínském teroristickém útoku na vánočních trzích pořád nedaří dopadnout útočníka. Nejprve zadržela 23letého Pákistánce, ale později došla k závěru, že právě on není pachatelem berlínského útoku. Sám mladík svoji vinu popírá a neprokázala se u něj žádná vazba na atentát. Nyní má policie nové důkazy a pátrá po Tunisanovi. Jeho DNA se totiž našla v kabině kamionu.

Podle deníku Bild policie zadržela člověka, který je podezřelý z napojení na strůjce teroristického útoku, nejde ale o samotného útočníka. Ten je pořád na útěku. Podle některých médií je dokonce zraněn. Zřejmě ho zranil polský řidič kamionu, který se snažil v kabině masakru na poslední chvíli zabránit. Toho našli policisté v kabině zastřeleného.

Nyní má belgická policie nového podezřelého. Pátrá po 24letém Tunisanovi Anisovi A., jehož stopy DNA a osobní dokumenty se našly v kabině kamionu. Podle deníku Der Spiegel pochází z tuniského Tetuánu. Ročník jeho narození má být 1992.

Podle agentury DPA se chystá policie v Severním Porýní-Vestfálsku v souvislosti s útokem každou chvíli zasáhnout.

Mohlo by vás zajímat

Další články