Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Bejby bude sedět v koutě: Hvězda Hříšného tance Jennifer Grey se po 19 letech rozvádí

Bejby bude sedět v koutě: Hvězda Hříšného tance Jennifer Grey se po 19 letech rozvádí
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 9 fotografií
rozvod
Jennifer Grey (60), známá především z kultovního filmu Hříšný tanec, se po devatenácti letech rozvádí s manželem Clarkem Greggem (58). Herečka už na začátku července avizovala, že se s manželem v lednu tohoto roku rozhodli jít od sebe. Rozvod ovšem přišel až o několik měsíců později.

Manžel hvězdy Hříšného tance Jennifer Grey Clark Gregg podal 13. srpna po devatenácti letech společného soužití žádost o rozvod.

"Po devatenácti společných letech jsme se letos v lednu rozešli s vědomím, že navždy budeme rodina, která se miluje, ctí a pečuje jeden o druhého. Došli jsme k těžkému rozhodnutí, že se rozvedeme. Ale zůstáváme si blízcí a jsme hluboce vděční za život, který jsme spolu prožili a za úžasnou dceru, kterou jsme vychovali," napsali ve společném prohlášení na sociálních sítích.

Co se týče rozvodu, pár si pravděpodobně vyjde co nejvíce vstříc. Z jejich manželství vzešla dcera Stella, která je však již plnoletá, a proto není třeba řešit střídavou péči. Další věci jsou otázkou toho, zda manželé měli či neměli předmanželskou smlouvu.

Podle jejich společného vyjádření to ale vypadá, že se hollywoodský pár rozešel v dobrém a míní i nadále zůstat přáteli a hlavně milujícími rodiči.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy