Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Během prvního rande se vymluvila na záchod a utekla: Nepochopíte, co pak týpkovi napsala!

Aspoň napsala omluvnou zprávu. (Ilustrační foto)
Zdroj: Twitter
Noční můra každého člověka, který aspoň jednou v životě absolvoval rande naslepo. Dotyčný bez vysvětlení zmizí a vy zůstanete někde tvrdnout sami. Přesně to se stalo uživateli, který si na Twitteru říká Ronoo.

Ronoo si domluvil rande přes sociální sítě. S dívkou se vydali na nový film Star Wars, sešli se v kině, ale ještě před začátkem se dívka omluvila, že jde na toaletu. A on čekal, čekal, čekal a čekal, dokud mu nepřišla drsná zpráva.

Dostal totiž po pár minutách kopačky! A to rande ještě ani neskončilo. Jaký byl ten důvod? „Hele, promiň, za tohle se moc omlouvám. Ale opravdu jsem si myslela, že vypadáš stejně jako na Twitteru,“ narážela neznámá na jeho fotku.

„Vím, že mě opravdu budeš nenávidět a já si to zasloužím, ale prostě chci být s někým, kdo vypadá lépe než ty. Jinak jsi samozřejmě skvělý kluk a máš zlaté srdce,“ napsala dívka po pár minutách setkání.

„Určitě v budoucnu najdeš někoho, kdo to ocení,“ dodala na závěr.

Odkopnutý mladý muž to vzal docela dobře a ještě pobaveně sdílel její zprávu na Twitteru. Identitu dívky si jako správný gentleman nechal pro sebe.

Dívce možná za pár let dojde, že zlaté srdce je lepší než nabušený přítel s hezkým obličejíkem, ale prázdnou mozkovnou.

Související články

Další články