Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Film Ztracen v džungli ho změnil k nepoznání! Z malého Harryho Pottera je jiný člověk

Film Ztracen v džungli ho změnil k nepoznání! Z malého Harryho Pottera je jiný člověk
Zdroj: archiv
+ Další 2 fotografie
Náročnější film Daniel Radcliffe (28) nikdy nenatočil. Představitel Harryho Pottera ztvárnil hlavní roli v drsném snímku Ztracen v džungli. Ve filmu podle skutečné šokující události hraje cestovatele, který se během výpravy do neprobádaného jihoamerického pralesa ztratí a ocitne se v divočině úplně sám. Bez nože, zbraně nebo přístřeší musí čelit zelenému peklu džungle.

Pro co nejsilnější atmosféru zmaru, utrpení, naprosté bezvýchodnosti a boje o život s krutou přírodou se film se natáčel v opravdové džungli a na opravdové divoké řece. Natáčecí místa byla špatně dostupná hlavně s kameramanskou výbavou.

"Některá místa byla skoro pět kilometrů hluboko v džungli. Nemohla se tam dostat nákladní auta, takže kameramani a jejich štáb museli nosit výbavu na zádech. To bylo šílené. Zkušenost z Kolumbie a Austrálie nás ale velmi rychle stmelila," líčí Radcliffe

Sám herec přiznal, že držel velmi přísnou dietu, aby jeho zbídačená postava vypadala opravdu věrohodně. „Jedl jsem opravdu málo. Od začátku do konce natáčení jsem zhubl zhruba 7 kilogramů. Dělal jsem v té době s někým osobní interview. Po pár měsících jsem pak viděl ten článek, který začínal: 'Daniel Radcliffe. Vypadá hrozně.' Hodně jsem zhubnul a měl jsem pořádný vous. Nevypadal jsem vůbec dobře,“ vzpomíná Radcliffe.

Související články

Další články