Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Během 22 hodin mě znásilnilo 110 mužů, vypověděla žena, která byla sexuální otrokyní

Megan si prošla peklem. Od čtrnácti let byla sexuální otrokyní.
Zdroj: archiv
+ Další fotografie
Ve svých 14 letech se vydala na dovolenou do Řecka se svou maminkou. Z dovolené už se nevrátila. V Řecku se seznámila s mladíkem, který byl po určitou dobu jejím přítelem. Ten ji pak prodal pasákovi, který z ní udělal sexuální otrokyni. Její výpověď vám nedá spát.

Pětadvacetiletá Megan Stephens z Británie prožívala šest let neskutečná muka. Její přítel ji bez váhání prodal pasákovi a udělal z ní prostitutku.

Celou dobu musela poskytovat sex cizím mužům. Ti ji brutálně znásilňovali. Každý den byla násilím donucena uspokojit přes 50 nadržených zákazníků. Jednou byla dokonce dohnána k tomu, aby se za 22 hodin vyspala se 110 klienty.

Její tehdejší partner Jak, který ji prodal na prostituci, jí řekl, že má jeho matka rakovinu a on potřebuje peníze. Údajně neexistoval jiný způsob než prodat tělo Megan. Mladá žena musela šlapat na ulici a nabízet se v místních bordelech. Dokonce chytla syfilis. Musela s muži spát bez kondomu, aby si vydělala něco navíc.

Megan chtěla z tohoto pekla uniknout. Rozhodla se, že jediné vysvobození pro ni bude sebevražda. A tak si ji pečlivě naplánovala. Naštěstí tento pokus nevyšel.

Po šesti a půl letech, v roce 2009 se jí ze zajetí podařilo utéct a vyhledat pomoc.

I teď, osm let od útěku ze sexuálních služeb, má stále strach, že si ji její pasák najde a znovu si ji zotročí nebo dokonce ublíží její rodině. Proto není místo jejího bydliště známo.

Až nyní sebrala veškerou odvahu, aby se o svůj hrůzostrašný příběh podělila. Megan neustále putovala od jednoho pasáka k druhému. Přeprodávali si ji jako nějaké zboží.

Po tom, co se dostala na svobodu, musí navštěvovat psychologa. Její utrpení ještě nezmizelo a pravděpodobně se jí tyto zážitky budou promítat před očima do konce života.

Teď si nadává za to, že se tehdy pokusila zabít. Jenže byla slabá a psychicky na dně. Nic jiného ji v tu dobu nenapadlo.

„Když se na to dívám zpětně, byla jsem jako loutka, která úplně zapomněla jednat nebo myslet za sebe samu. Ono to ani nešlo. Musela jsem poslouchat jen rozkazy svého pasáka. Na nic jiného jsem neměla právo,“ vypovídá se slzami v očích Megan.

„Kdybych na tom byla tehdy s psychikou lépe a měla kolem sebe někoho, asi bych z toho pekla vyvázla snáz. Bohužel jsem byla opravdu na samém dnu,“ pokračuje mladá žena.

Nyní si je stoprocentně jistá, že za tohle všechno můžou její rodiče. Od dětství trpěla nedostatkem lásky. Její rodiče se o ni moc nestarali. Oba propadli alkoholu a doma vládla strašná atmosféra.

Při dovolené v Řecku tak toužila po jediném, být konečně někým milována. Když v jednom baru potkala mladíka z Albánie jménem Jak, totálně mu propadla. Chvíle štěstí dlouho neprožívala. Její přítel ji brzy začal bezdůvodně mlátit.

Pak přišla další rána. Megan byla ve svých 14 letech těhotná. Když to oznámila Jakovi, bylo zle. Kopl ji do břicha tak moc, že potratila.

V ten moment Jak zmizel z jejího života a přenechal ji pasákovi.

Po útěku se znovu setkala se svou matkou, která tomu tehdy nezabránila. Megan však zjistila, že si nemají co říct. Jejich cesty se rozešly. V tu dobu propadla alkoholu. Byla zoufalá, raněná a bylo jí ze sebe po tom všem zle.

O několik let později se na ni přece jen usmálo štěstí. Megan si našla milujícího přítele, se kterým momentálně čeká miminko.

Konečně jsou ty zlé časy pryč. Strachu se však už nikdy nezbaví.

Související články

Další články