Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Běhání nestačí, krabičková dieta je super, přiznávají celebrity

Má perfektní postavu, že?
Zdroj: profimedia.cz
KOMERČNÍ PREZENTACE: Známe to každý, po Vánocích máme kila navíc a najednou zjišťujeme, že ne a ne zhubnout. Nejhorší je, když už nezabírá ani cvičení. Co dělat pak? Naštěstí tu je krabičková dieta.

Díváte se na slavné ženy a muže a věříte, že za jejich perfektními těly je pouze tvrdá dřina v posilovně nebo geny? Často je to trochu jinak. České i zahraniční celebrity totiž objevily kouzlo krabičkové diety.

Na krabičkové dietě už dlouhé měsíce frčí Tom Cruise, Jennifer Aniston, Jennifer Lopez, Demi Moore, Kim Kardashian nebo Sandra Bullock. A nedají na ni dopustit dokonce ani sportovci a cvičitelky!

Dieta v krabičce je super. Nedám na ni dopustit, tvrdí krásná Hanka Kynychová (47). Když se podíváte na její křivky, tak je vám jasné, že nemluví do větru.

Krabičková dieta je obrovský hit. Bohužel je logické, že na tomto fenoménu se snaží přiživit i podvodníci. Naštěstí existují prověření dodavatelé, mezi které patří web dietavkrabicce­.cz. Právě tady podle nutričních specialistů najdete to nejkvalitnější, co je v Česku k dostání.

Související články

Další články