Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Bedřichova múza z Ulice se bude vdávat: Eva Hacurová promluvila o nevšední svatbě

Zdroj: TV Nova archiv
+ Další fotografie
ulice
Eva Hacurová (27) je známá především ze seriálu Ulice, ve kterém hraje mladičkou Alici a zároveň divokou múzu chronického nevěrníka Bedřicha Lišky. Eva byla požádána o ruku 24. prosince pod vánočním stromečkem. Partneru Kryštofu Vondráčkovi neváhala říct své ANO.

Snoubenci plánují, že svatba bude ještě letos, ale konkrétní termín záleží na mnoha faktorech. "Chceme mít svatbu v divadle a s celou naší rodinou z Prahy i z Moravy, takže budeme čekat, až se situace zlepší a vláda uvolní opatření. Kromě toho bude záležet na divadelním fermanu, kdy a co se bude zkoušet a hrát," upřesnila pro redakci Nova Plus nastávající nevěsta a hvězda Ulice Eva Hacurová

Evin snoubenec Kryštof je synem Jana Vondráčka, jednoho ze zakládajících členů Divadla v Dlouhé, proto padla otázka, jestli si pro obřad vybrali právě toto divadlo a proč.

"Ano, paní ředitelka divadla předběžně souhlasila. Můj snoubenec v tomto divadle téměř vyrostl a já jsem tam už 5 let v angažmá. Bylo to logické rozhodnutí, na kterém jsme se hned shodli. Navíc vdát se v divadle je mým snem už od dětství," pokračuje Eva.

Svatební přípravy jsou v plném proudu, ale snoubenci si z nich zatím nedělají těžkou hlavu. "Už nakupuji výzdobu, protože divadlo je velké a bude toho potřeba hodně. Ale třeba o šatech mám zatím jen částečnou představu. Na to všechno je ještě naštěstí dost času," uzavírá šťastně zamilovaná herečka.

Snad bude situace budoucím novomanželům přát a jejich představy o společném vstupu do manželství se naplní.

Související články

Další články