Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Bedřich v Ulici schytává ránu za ranou: Po rakovině ho čekají další zlé zprávy

Postava Bedřicha v seriálu Ulice zažívá snad nejhorší rok ve svém životě. Bouřlivý rozchod s Alicí a boj o život poté, co mu byla diagnostikována rakovina prostaty, s ním hodně zamávaly. Tím to u něj bohužel nekončí. Nyní se mu postará o další ohromnou ťafku Jindra, matka jeho malé dcery Lady. Na Bedřicha, jenž ke všemu čelí hodně nepříjemným vedlejším účinkům léčby, je toho najednou moc. Co to s ním udělá? K jakému zlomu u něj dojde?

Na Bedřicha (Adrian Jastraban) se to v Ulici od začátku roku valí ze všech stran. Přestože se s Alicí (Eva Hacurová) milují, na jaře se rozešli, když Bedřich zjistil, že mu Alice lhala a vrátila se k brigádě na erotické lince. Rozchod to byl hodně bouřlivý, došlo na slzy, urážky, smutné pravdy i raněná ega. Jen co se Bedřich oklepal z nejhoršího, přišla další rána v podobě hrozivé diagnózy – rakovina prostaty. Ke vší smůle ve chvíli, kdy si chtěl Bedřich vyčistit hlavu na měsíční dovolené ve Vietnamu, kam plánoval odletět nejprve s Alicí a po jejich rozchodu se synem Frantou (Matyáš Valenta).


Dovolená snů se ale nekonala. Místo ní Bedřich docházel celé léto týden co týden na chemoterapie do nemocnice. Zpočátku se zdálo, že léčbu zvládá bez problémů, ovšem s postupem času ji snášel čím dál hůř. Nedokázal už pořádně fungovat v práci, téměř čtyřletou dceru Ladu skoro neviděl, neboť neměl sílu se o ni postarat byť jen na pár hodin. Jen co se u něj před nedávnem zablesklo na lepší časy, kdy úspěšně dokončil léčbu a kdy se dal znovu dohromady s Alicí, srazilo ho do kolen zjištění, že si jako chlap u své holky neškrtne kvůli vedlejším účinkům léčby. Bedřich se to snaží tajit, na jeho psychice se však opakované selhání v posteli a vědomí vlastní impotence neblaze podepisuje. Bedřich nyní připomíná sopku před výbuchem, na každého se utrhuje, jeho blízcí kolem něj chodí po špičkách, aniž by tušili, co se v něm odehrává. Jediný, kdo zná pravdu, je jeho svérázný parťák Miloš (Jiří Štrébl), jenž se snaží být mu oporou, jak to jen jde. Potíž je, že tentokrát selhává na celé čáře.Tím to bohužel nekončí. Série špatných zpráv pokračuje, tentokrát ranou přímo do srdce, tou nejbolestivější, jakou může dostat každý rodič, který miluje své dítě a chce s ním být co nejvíce. Bedřichovi se ozve Jindra (Bohdana Pavlíková), matka jeho dcery, jež se chystá spolu se svým manželem od základů změnit život. Jejich plány se týkají nejen jich samotných, ale také Bedřicha, který se najednou ocitne v kleštích. Právě on by měl rozhodnout o jejich dalším osudu, o tom, jak to s nimi a Ladou bude dál. Jenže jeho psychika již další obrovskou nálož neunese… Co to s ním udělá? Čím všechny šokuje? Proč o něj začnou mít všichni velké obavy? A jak se to podepíše na vztazích v rodině?

Související články

Další články