Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Beckhamovi žijí v přepychu: David a Victoria se pochlubili londýnským sídlem za stamiliony

Beckhamovi žijí v přepychu: David a Victoria se pochlubili londýnským sídlem za stamiliony
Zdroj: archiv Beckhamových
+ Dalších 14 fotografií
galerie
David Beckham (45), Victoria Beckham (46) a jejich čtyři děti se před pandemií koronaviru schovávají v luxusním londýnském sídle v hodnotě 31 milionů liber, tedy 896 458 000 korun. Prostřednictvím Instagramu, kde často poodhalují fanouškům své soukromí, se pochlubili tím, jak to uvnitř domu vypadá. Z takového přepychu přechází zrak.

Manželé Beckhamovi vlastní celkem tři domy - jeden v Londýně, další v Cotswolds a poslední pak v Miami. Před koronavirem se ale rodina rozhodla schovávat právě v londýnském sídle, které je přesně tak luxusní, jak by se dalo čekat.

Z domu vychází Victoria i David jen sporadicky, i jejich děti tráví většinu času uvnitř nebo na zahradě. Prostoru je ale na pozemku tolik, že si rodina snad ani nemůže lézt na nervy. Každý si v něm navíc díky vybavení najde místo pro svou zábavu.

Fotbal Davidovi vydělává velmi dobré peníze a jeho žena úspěšně podniká v oblasti módy, proto jim nedělalo problém luxusní vilu za stamiliony ještě více vylepšit a další miliony investovat do rekonstrukcí.

Vybavení sídla Beckhamových

V nádherném domě v londýnském Holland parku si může celá rodina Beckhamových užívat moderně zařízenou posilovnu, v obývacím pokoji se pak mohou rodiče a děti scházet u krbu a jídelní místnost je využívána nejen ke společným večeřím, ale i jako hrací koutek pro devítiletou Harper, která v ní má vlastní dětskou kuchyňku. Na místnosti, v nichž nyní rodina Beckhamů tráví většinu času, se podívejte v galerii.

Petr Švancara se opřel do Novotného a Survivoru: Kvůli genderovému pravidlu si nebral servítky

Související články

Další články

Nejnovější kauzy