Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Beckhamovi si koupili chátrající farmu! Neuhodnete, kolik za tuhle stodolu dali!

Zdroj: profimedia.cz, Instagram
+ Dalších 5 fotografií
Tři chátrající stodoly v městečku Chipping Norton nedaleko Londýna koupila rodina Beckhamova. Jestli jim tyhle ruiny budou sloužit k životu, není známo, nicméně se chystají na rozsáhlou rekonstrukci, aby si je upravili k obrazu svému. Z cifry, která na nemovitosti padla, se vám protočí panenky!

Pět milionů liber je částka, kterou Beckhamovi zaplatili za tohle sídlo snů! A to zdaleka nebude konečná suma. Jedná se v podstatě o chátrající barabizny, které budou potřebovat docela slušnou rekonstrukci. Finální částka se jim tak může ještě krapet vyšplhat o něco nahoru.

Jestli si zde chce Victoria plnit své sny o farmaření, nebo je to útěk z reality po nedávných skandálech Davida, nedovedeme odhadnout.

Každopádně si živě dokážeme představit výraz jejich ratolestí, až jim rodiče oznámí, že tyhle domy hrůzy kilometry od Londýna budou jejich novým domovem. Asi si řeknou, že rodičům už trochu šplouchá na maják!

Související články

Další články