Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Beachvolejbalová kráska Kiki po boku nové parťačky Míši: Po Ostravě zamíří bojovat na mistrovství!

Budou bojovat o tři vítězství.
+ Dalších 10 fotografií
Jsou natěšené a připravené dokázat, že loňskou stříbrnou formu na mistrovství Evropy mohou ještě vypilovat. V jaké formě Kristýna Hoidarová Kolocová a Michaela Kvapilová jsou, předvedou tento víkend na turnaji Super Cupu v pražském Ládví. Poté je čeká světová série u vítkovických hutí v Ostravě. Všechna práce ovšem směřuje k evropskému šampionátu, který začíná 15. července v Nizozemsku.

Na Super Cupu v Praze mají Kristýna Kolocová a Michaela Kvapilová v plánu především dostat se do zápasového módu. Mají za sebou totiž relativně dlouhou herní pauzu. Tyhle dvě beachvolejbalové krásky se ale s málem nespokojí!

Už za týden totiž napětí o něco stoupne. Kolocovou a Kvapilovou od 20. června čeká čtyřhvězdičkový turnaj Světové série FIVB v unikátním prostředí Dolních Vítkovic v Ostravě. „Je to tam fantastické, bude to skvělý zážitek,“ těší se obě na nevšední událost.

Jenže těmito dvěma turnaji boj o vítězství nekončí. Jejich úkolem je české reprezentantky naladit na stříbrnou obhajobu mistrovství Evropy. Bude se hrát ve čtyřech nizozemských městech – Haagu, Rotterdamu, Utrechtu a Apelddonu.

„Budeme mít na mistrovství rodinnou podporu, takový menší fanklub. Když se naše rodiny dají dohromady, umí udělat parádní atmosféru,“ smějí se hráčky. Turnaj s dotací 100 tisíc eur, což dělá zhruba dva a půl milionu korun, je jedním z magnetů sezony a Kolocová s Kvapilovou v něm moc touží uspět.

„Naše skupina je trochu specifická. Ačkoliv se mistrovství účastní nejlepší páry Evropy, zrovna dva týmy (Polky a Rusky) z té naší neznáme. Nikdy jsme proti nim nehrály,“ podotkla Kolocová, ale Kvapilová jedním dechem dodala, že vítězství je největším cílem a na protihráčky budou mít ještě spoustu času se připravit.

Mrkněte do galerie, jak to našim reprezentantkám na volejbalovém hřišti sekne!

Mohlo by vás zajímat

Další články